Michelin, yeni X Multi serisini binden fazla kullanıcıyla buluşturdu

0
926

Michelin, yeni X Multi lastiklerinin özelliklerini Gaziantep, Mersin, Kayseri, Konya, Bursa ve İstanbul olmak üzere altı ilde gerçekleştirdiği ‘X Multi Toplantıları’nda binden fazla kullanıcıya anlattı.

Michelin Ağır Vasıta Lastikleri Pazarlama Müdürü Emir Aydemir ve Ürün Müdürü Recep Uçan‘ın katılımıyla gerçekleştirilen etkinliklerde, tamamen yenilenen X Multi lastiklerin güvenlik ve kilometre performansı alanında önceki nesle göre gelişme noktaları ve operasyonel maliyetleri azaltmadaki önemi vurgulandı.

Katılımcılar, kokteyl sonrası frenleme yarışması, fotoğraf çekimi, sanal gerçeklik deneyimi gibi etkinliklerle eğlenirken, Michelin Ürün Müdürü Recep Uçan tarafından yapılan interaktif sunumu takip etme ve X Multi lastikleri yakından inceleme fırsatı buldular. Ayrıca etkinlik dahilinde her ilin frenleme yarışması birincisine hediyeler verildi.

Tanıtımı yapılan X Multi serisiyle ilgili Ağır Vasıta Lastikleri Pazarlama Müdürü Emir Aydemir, şu açıklamayı yaptı: “Bölgesel ve uluslararası taşımacılık şirketleri için en çok tercih edilen kamyon lastik serimizin yeni ürünü X Multi’yi pazara sunduk. Yeni nesil lastiklerimizin kilometre performansı bir önceki nesil X Multi serisine kıyasla yüzde 15 daha yüksek. Yeni Michelin X Multi lastikleri sürücülere her türlü hava ve yol koşulunda mükemmel bir yol tutuş ve uzun ömürlülük sağlayarak operasyonel maliyetleri düşürecek.

X Multi son teknolojileri bir araya getiriyor

Yeni X Multi serisi, sektörde bir ilk olan kendi kendini yenileyen sırt desen yapısı Regenion TM, yüksek kilometre performansı ve şok darbeleri emen ekstra çelik katı Infinicoil TM, Powercoil TM ve lastiğin yenilikçi karışımı olan Carbion TM gibi son teknolojileri bir araya getiriyor. Ayrıca lastiğin içine yerleştirilen RFID çipi sayesinde filo ve lastik yönetimini de basitleştiren Michelin X Multi kullanıcılarına, gelişmiş filo ve stok yönetimi, operasyon takip kabiliyeti gibi birçok avantaj sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here