Yeni Neoplan Tourliner’ın ilk test sürüşünü Tuncay Bekiroğlu gerçekleştirdi

0
2370
Renault Trucks


Yeni Neoplan Tourliner’ın Türkiye’deki ilk uzun yol test sürüşünü MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu yaptı. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu’nun da eşlik ettiği test sürüşünde yeni Tourliner, Tuncay Bekiroğlu’ndan tam not aldı.

Antalya’da yapılan tanıtım ile ilk kez Türkiye otobüs sektörü ile buluşan yeni Neoplan Tourliner, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu tarafından test edildi. 24-25 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen Türkiye tanıtımında aracın tanıtımını da üstlenen Tuncay Bekiroğlu, yeni Neoplan Tourliner’ın Türkiye yollarındaki ilk gerçek test sürüşünü de bizzat gerçekleştirdi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu’nun da eşlik ettiği Genel Müdür Tuncay Bekiroğlu test sürüşünü Topçam’a yapılan teslimat sırasında gerçekleştirdi.

Tuncay Bekiroğlu’na MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu da eşlik etti.

Tuncay Bekiroğlu, 420 kilometrelik yolda yeni Tourlıner’ı test etti

Tanıtımda sergilenen özel tasarım ve gold/sarı, yeşil ve lacivert renklere sahip ilk üretim yeni Tourliner’lar, 4 Nisan 2017 sabahı Topçam’a teslim edilmek üzere yola çıktı. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, 2+1 oturma düzenine sahip otobüslerden yeşil renkli yeni Tourliner’ın kaptan koltuğuna geçerek, konvoya öncülük etti. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu’nun da eşlik ettiği Tuncay Bekiroğlu, Ankara Akyurt’taki MAN üretim tesisleri ile Tokat Otogar’ı arasındaki 420 kilometrelik yolda, yeni Tourliner’ın Türkiye’deki ilk uzun yol test sürüşünü gerçekleştirdi. Tuncay Bekiroğlu, öğleden sonra saat 15:45’de üç otobüslük konvoyun Tokat Otogarı’na ulaşmasıyla son bulan test sürüşünde, yeni Tourliner’ın tek tek tüm özelliklerini bizzat denedi.

Olgun Dizman: “Tuncay Bekiroğlu’nu sürücü koltuğunda görmek bizleri duygulandırdı, onurlandırdı

Genel Müdür Tuncay Bekiroğlu öncülüğündeki yeni Tourliner konvoyu, Tokat Otogarı’nda Topçam firması ortakları Erkut Dizman ve Olgun Dizman tarafından karşılandı. Tuncay Bekiroğlu’nu sürücü koltuğunda gördüğünde duygulandığını ifade eden Olgun Dizman, “Ben de Tuncay Bey gibi işime aşığım. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. firmasının Genel Müdürü olarak bizlere olan sevgisi ve verdiği değeri gözler önüne serercesine Türkiye karayollarına ilk kez çıkan yeni Neoplan Tourliner’ı bize teslim etmek üzere bizzat kullanarak, tüm yol boyunca özelliklerini test etmesi; bugünü, hayatımda asla unutmayacağım bir güne çevirdi.” dedi.

Her zaman gelişen teknolojileri ve gelişmeleri yakından takip ettiklerini dile getiren Erkut Dizman ise “Yeni Tourliner’lar, sadece bugünün değil geleceğin de tüm taleplerine cevap veren bir otobüs. Yeni Neoplan Tourliner otobüsleri, Türkiye’de ilk kez yollara çıkartarak Tokat halkının ve yolcularımızın hizmetine sunmak bizim için ayrı bir gurur ve onur oldu. Ayrıca otobüsleri Tuncay Bey’in bizzat kullanarak getirmesi gerçekten de bizler için çok özel bir mutluluk ve onur kaynağı. Tuncay Bey’in bu jesti aynı zamanda MAN ve Topçam aileleri arasındaki ebedi dostluğun ve güvenin bir göstergesi, teminatıdır.” açıklamasında bulundu.

Tuncay Bekiroğlu: “Tokat’a bir müşteri teslimatına değil, yaşam boyu dostlarımızı ziyarete geldik

Topçam Turizm ile olan köklü ve güçlü işbirliklerine değinen Tuncay Bekiroğlu, şunları söyledi: “Tokat’a bir müşteri teslimatına değil, kardeşlerimizi, dostlarımızı ziyarete geldik. Ankara’da üretilen ilk üç yeni Tourliner’ı Tokat’ta sizlere, Tozçam Ailesi’ne teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

MAN Ailesi için asıl olanın, yaşam boyu iş ortaklarında memnuniyet yaratmak ve onlara fayda sağlamak olduğunu kaydeden Can Cansu, “MAN ve Neoplan olarak estetik ve yüksek nitelikli araçlarımızla olduğu kadar, Ar-Ge’mizle, sunduğumuz satış sonrası hizmetlerle ve diğer tüm faaliyetlerimizle geleneksel olarak hep bu konuya odaklanıyoruz. Topçam ile MAN arasındaki bu güzel işbirliğinin daha uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz.” dedi.

Tuncay Bekiroğlu’ndan yeni Tourlıner’a tam not

Test sürüşü sırasında yeni Neoplan Tourliner’ın tüm özelliklerini tek tek deneyen Tuncay Bekiroğlu, “Aslında henüz planlama aşamasından itibaren yeni Tourliner’ın tüm özelliklerini ayrıntılarıyla biliyoruz. Ancak buna rağmen yeni Tourliner’ı bizzat kullanmak, sunduğu benzersiz avantajları sürüş sırasında bizzat yaşamak beni bile heyecanlandırdı, hayran bıraktı. 100 km’de 20.8 litrelik tüketim değeri oldukça çarpıcı.” dedi.

Can Cansu: “Yeni Tourlıner şimdiden sınıfının önderi

İleri teknolojisi ve üstün nitelikleri ile yeni Neoplan Tourliner’da geleceğin otobüsünü bugünden sunduklarını kaydeden Can Cansu test sürüşü tecrübesi sonrasında “Yeni Tourliner, gerçekten de her açıdan geliştirilmiş, tüm ihtiyaçları karşılayan bir araç. Hem yolcusunu hem sürücüsünü hem de işletmecisini beklentilerinin de üzerinde mutlu edecek bir otobüs. Bu işin teorisi, katalogda yazılanlar ayrı. Otobüsler esas değerlerini yollarda kazanır. Binen yolcuların, kullanan kaptanların, araç ve işletme sahiplerinin verdiği notlar ile o otobüsün pazardaki gerçek konumu ortaya çıkar. Yeni Tourliner’ın kataloğu çok güçlü; ama hem yolcu koltuğu hem şoför koltuğu tecrübemizle ve yakıt tasarrufunu hesaplamak için kullandığımız basit matematik işlemi ile gürdük ki; tüm beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Üstün nitelikleri ile sınıfında şimdiden elde ettiği önderliğini, kısa sürede yakalayacağı satış başarısı ile otobüs pazarına da taşıyacağına inanıyorum.” dedi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, konvoya öncülük etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz