URFA Astor’un da seçimi yeni Neoplan Tourliner

0
3302

Yollara çıktığı 2009 yılından bugüne giderek artan bir ivmeyle büyüyen Urfa Astor, filosuna iki adet yeni Neoplan Tourliner daha kattı. Daha önce beş adet Starliner ve iki Tourliner’ı olan firma böylece filosundaki Neoplan sayısını da dokuza yükseltti.

Toplam 25 otobüsten oluşan bir filosu bulunan Urfa Astor, 2017 yılındaki ilk yatırımında yine Neoplan’ı tercih etti. 2009 yılında kurulan firma, yakın geçmişte sektörün bilinen isimlerinden Adnan As tarafından satın alındıktan sonra yatırımlarına hız verdi. Sahip olduğu araç sayısı ve kaliteli hizmeti ile kısa sürede fark yaratan Astor sadece Şanlıurfa’nın değil bölgenin en tercih edilen firmalarından biri oldu.

Urfa Astor, satın aldığı iki adet yeni Neoplan Tourliner otobüsü filosuna dahil ederek, Şanlıurfa halkının hizmetine sundu. 2+2 dizilimli ve 50 yolcu koltuklu yeni Neoplan Tourliner’lar, 460 beygir gücünde Euro 6C motorlara ve 12 ileri vitesli otomatikleştirilmiş şanzımana sahip. Araçlar, sundukları ileri teknoloji, yüksek performans ve üst düzey konfora karşın yakıt ve işletme maliyetlerinde önemli oranda tasarruf sağlıyor.

Satın alınan iki adet yeni Neoplan Tourliner, Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi. Törene MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Bölge Satış Müdürü Eray Öcal, Şensan Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Devrim Bayhan ve Urfa Astor’un sahibi Adnan As katıldı.

Tourlıner’dan çok memnunuz

Yeni Neoplan Tourliner otobüslerin üstün özelliklerinin yanı sıra şık ve çarpıcı tasarımlarıyla da peronlarına yenilik katacağını kaydeden Adnan As, “Haziran ayında aldığımız yeni Tourliner’lardan çok memnunuz. En büyük giderimiz olan yakıt maliyetlerinde ciddi tasarrufumuz oldu. Üstelik geniş iç hacmi ve koltuk rahatlığı ile müşteri tercihinde bir numaraya oturdu.  Yeni yatırım yapma planımız gündeme geldiğinde düşünmeden seçimimizi yaptık.” dedi.

Daha ekonomik işletme maliyetleri sağlıyor

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Bölge Müdürü Eray Öcal da  “Yeni Tourliner, birçok yeniliğin ve ileri teknolojinin buluştuğu bir otobüs oldu. Düşük yayım değerleri ile çevre dostu Euro 6C motoru, EfficientCruise ve EfficientRoll sistemleri gibi birçok özelliği ile sürüş konforu, yakıt tasarrufu, motor ömrü ve işletme giderlerinde çok önemli avantajlar sunuyor. Yolcu bölümündeki koridorsuz zemin yapısı, özel tasarım koltukları ve topografik navigasyon sistemi ile bir yandan seyahat deneyimini konforla buluştururken diğer yandan da daha ekonomik ve avantajlı işletme maliyetleri sağlıyor.” şeklinde konuştu.

Yeni Tourliner otobüslerin Urfa Astor firmasına hayırlı ve uğurlu olmasını temenni eden Şensan Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Devrim Bayhan ise Şanlıurfa halkına ve tüm yolculara kazasız, huzurlu ve keyifli yolculuklar diledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz