Artvin Ses, 2019 yılında da MAN Lion’s Coach’u tercih etti

3
928
MAN_Artvin_Ses___5
Artvin Ses Turizm, 2018 yılında aldığı MAN Lion’s Coach’ın ardından 2019 yılındaki iki otobüslük yatırımında da yine MAN’ı tercih etti

Seyahat sektörünün dinamik firmalarından Artvin Ses Turizm, 2018 yılında aldığı MAN Lion’s Coach’un ardından 2019 yılındaki iki otobüslük yatırımında da yine MAN’ı tercih etti. Artvin Ses Turizm’e satın aldığı 2 adet 13 metre 2+1 VIP MAN Lion’s Coach otobüs düzenlenen törenle teslim edildi.

MAN’ın İstanbul İkitelli’deki tesislerinde gerçekleştirilen teslimata MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Otobüs Bölge Koordinatörü Önsel Demircioğlu ev sahipliği yaparken, Artvin Ses Turizm’den ise Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bilir, Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Bilir, Turan Yelken ve Öncer Güven törene katıldı.

MAN_Artvin_Ses___3
Teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Bölge Koordinatörü Önsel Demircioğlu, Artvin Ses Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bilir, Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Bilir, Turan Yelken ve Öncer Güven katıldı.

Teslimat töreninde bir konuşma yapan Hüseyin Bilir, “Artvin Ses olarak, müşterilerimize en güvenilir ve konforlu yolculuk keyfini sunabilmek en büyük önceliğimiz. Bu doğrultuda yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aynı yaklaşımla geçtiğimiz yıl filomuza kattığımız yeni nesil MAN Lion’s Coach tecrübemiz, bu yılki iki otobüslük yeni yatırımımızın şekillenmesinde etkili oldu. Tercihimizi 13 metre 2+1 VIP MAN Lion’s Coach’tan yana kullandık. Lion’s Coach otobüsler, başka yakıt tasarrufu olmak üzere birçok ayrıcalık sunuyor. Yeni aldığımız VIP MAN Lion’s Coach otobüslerin, tüm Artvinli hemşerilerime hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

MAN_Artvin_Ses___4
13 metre 2+1 VIP MAN Lion’s Coach

MAN’ın hem araçlarının üstün nitelikleri hem de satış sonrası hizmetleri ile fark yaratan bir marka olduğuna vurgu yapan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Bölge Koordinatörü Önsel Demircioğlu ise “Bizim en büyük teminatımız otobüslerimiz. Gelişmiş Cammon Rail Euro 6C teknolojisiyle başta yakıt olmak üzere birçok alanda hem işletmecisine hem de müşterisine ayrıcalıklar sunan MAN Lion’s Coach, yolların yeni gözdesi oldu.” dedi. Önsel Demircioğlu, Artvin Ses ile başlayan işbirliklerinin daha uzun süre gelişerek devam edeceğine olan inancını da dile getirdi.

MAN_Artvin_Ses___1
Artvin Ses Turizm’e satın aldığı 2 adet 13 metre 2+1 VIP MAN Lion’s Coach otobüs MAN’ın İstanbul İkitelli’deki tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here