İstanbul Lojistik, yeni yatırımında yine MAN çekicileri tercih etti

0
1731
Renault Trucks

İstanbul Lojistik, 10 araçlık yeni yatırımında tercihini yine MAN çekicilerden yana kullandı. Alınan yeni araçlarla birlikte İstanbul Lojistik’in 70 araçlık filosundaki MAN sayısı 55 adede ulaştı.

İstanbul Lojistik’in aldığı 10 adet MAN TGX 18.460 4×2 LLS-U çekicinin teslimat töreni, Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde gerçekleştirildi. Törende MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Araç Teslimat Sorumlusu Salim Kibar, araçların temsili anahtarını İstanbul Lojistik Hizm. Tas. Ltd. Şti. Satın Alma Müdürü Onur Alemdar’a teslim etti.

2005 yılında kurulan İstanbul Lojistik’in, başta Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa ve İspanya olmak üzere birçok ülkeye hizmet verdiğini vurgulayan Onur Alemdar, “Almanya’daki firmamız İstanbul Lojistik GmbH’nin de çekicilerinin tamamı, Almanya plakalı MAN TGX 18.500’lerden oluşuyor. MAN araçları ile olan tüm tecrübelerimiz, yeni yatırımlarımız için de önemli bir referans oluşturuyor. MAN araçları, sundukları yüksek nitelikler, üstün performans ve konfor olanaklarının yanı sıra yakıt tasarrufu ve düşük işletme giderleri ile de fark yaratıyor. Üstelik MAN sunduğu tüm bu ayrıcalıklarda çıtayı Euro 6C ile çok daha yükseklere taşıdı.” dedi.

MAN’ın müşterilerine karşı sergilediği ‘yaşam boyu işortağı’ yaklaşımına vurgu yapan Salim Kibar, “Bu nedenle MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’nin gerek bireysel ve gerekse kurumsal müşterileri ile işbirlikleri çok uzun soluklu olur. İstanbul Lojistik de uzun yıllara dayanan köklü ve güçlü işbirliği içinde olduğumuz, sektörün güzide kuruluşları arasında yer alıyor. İki firma arasındaki bu güzel işbirliğinin önümüzdeki yıllarda da güçlenerek süreceğine inancımız tamdır.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz