Volkswagen Truck & Bus, TRATON GROUP oldu

0
1887

Volkswagen Truck & Bus, TRATON GROUP adını aldı. MAN, Scania, Volkswagen Caminhões e Ônibus ve RIO gibi güçlü ve geleneksel markalar, TRATON GROUP marka şemsiyesi altında kendi kimliklerini sürdürecekler. Resmi isim değişikliği 2018’in üçüncü çeyreği itibariyle yürürlüğe giriyor.

Volkswagen Truck & Bus Group CEO’su ve Volkswagen AG Yönetim Kurulu Üyesi Andreas Renschler, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Yeni TRATON ismi, taşımacılık endüstrisinde Küresel Şampiyon olma yolunda önemli bir kilometre taşı. Kuruluşumuzdan bu yana, birlikte, beklenilenden daha hızlı büyüdük. TRATON, bize bu konuda daha fazla bağımsızlık sağlayacak. Grubumuzun ortak kimliğini ve eşsizliğini daha da güçlendirecek. Yeni isim ayrıca önder Grup olarak yenilikçi taşımacılık çözümleri için vizyonumuzu daha da geliştirecek. Yeni dehaların yanı sıra sermaye piyasaları için de çekiciliğimizi artıracak.

Volkswagen Truck & Bus Group CEO’su ve Volkswagen AG Yönetim Kurulu Üyesi Andreas Renschler

Volkswagen AG ve Volkswagen Truck & Bus Denetleme Kurulu Başkanı Hans-Dieter Pötsch ise “Denetleme Kurulu, Volkswagen Truck & Bus’ın tutkulu planlarını ve Grup’un kendi özgün kimliğine sahip olmasını tamamen destekliyor. Bu, kamyon işimizi halka arz yönünde güçlendirecektir.” dedi.

Taşımacılık sektörü artan taşımacılık hacmine, yüksek yayım ölçütlerine ve müşterilerin verimli, sürdürülebilir ve rekabetçi çözümler talebine bağlı olarak önemli zorluklarla karşı karşıya bulunuyor. TRATON, böyle bir ortamda geleneksel markaların büyük deneyimi ile bir start-up’ın çevikliğini ve ruhunu bir araya getiriyor.

TRATON ismi Grup DNA’sını yansıtıyor:

TRAnsformation (Herkesin yararı için taşımacılık ekosistemini dönüştürmek bizim görevimiz)

TRAnsportation (Taşımacılık bizim ve müşterilerimizin tutkusudur.)

TONnage (Tonaj, müşterilerimizin her gün dünya çapında hareket ettirdikleri şeydir.)

TRAdition (Güçlü markalarımızın geleneği bizim temellerimizdir.)

Her zaman “ON” müşterilerimiz için nihai hedeftir ve onlar için her şeyi olanaklı hale getirmek için tutumumuzdur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz