Tırsan, Seray Uluslararası Taşımacılık’a rekabetçi çözümler sağlıyor

0
2119

Tırsan, karayolu taşıma sektörünün önde gelen firmalarından Seray Uluslararası Taşımacılık’a Tırsan Perdeli Maxima Plus T.SCS X+ treylerleri teslim etti. Firmanın filosundaki araç sayısı, aldığı yeni araçlarla 50 adede ulaştı.

Her türlü taşımacılığa özel geliştirdiği çözümlerle öne çıkan Tırsan, lojistik firmalarının tercihi olmaya devam ediyor. Seray Uluslararası Taşımacılık da Tırsan’ı tercih ederek filosuna T.SCS X+ Perdeli Maxima Plus kattı. Tırsan Adapazarı fabrikasında yapılan törenle araçlar, Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu tarafından Seray Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Bayındıra teslim edildi.

Çetin Nuhoğlu teslimat töreninde yaptığı konuşmada, Tırsan olarak müşterilerinin her türlü ihtiyacına çözümler geliştirdiklerini ve müşterilerinin sonuna kadar arkasında durduklarını söyledi. Çetin Nuhoğlu, Seray Uluslararası Taşımacılık, Tırsan Perdeli Maxima Plus semi-treylerleri tercih ederek, aracın sunduğu hafiflik avantajı ile daha fazla ağırlık taşıyarak verimliliğini arttıracaktır.” dedi.

“Tırsan fabrikası, artık Türkiye’nin fabrikasıdır”

Seray Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Bayındır ise yaptığı konuşmada, “Tırsan’ın Adapazarı’nda bulunan fabrikasını gezdim ve çok gurur duydum. Artık bu fabrika, Türkiye’nin fabrikasıdır” dedi. Doğan Bayındır, Tırsan’ın Türk markası olmasının önemine işaret etti ve Tırsan ile bugüne kadar sorunsuz bir işbirliği gerçekleştirdiklerini belirtti. Doğan Bayındır sözlerine; “Yeni aldığımız araçlarla filo büyüklüğümüz 50’ye ulaştı. Seray olarak Yunanistan taşımalarında sektör lideriyiz. Ayrıca Bulgaristan, Arnavutluk, Makedonya ve Kosova’ya kuru yük taşımacılığı yapıyoruz. Tırsan ile büyümeye devam edeceğiz. Daha önce filomuzda Tırsan ürünleri bulunuyordu ve bu ürünlerden memnunduk. Tırsan kendisini sürekli geliştiren ve yatırımlar yapan bir marka. Satış sonrasında da aldığımız kaliteli ve sorunsuz hizmetler Tırsan’ı seçmemizin en büyük nedenlerindendir.” şeklinde devam etti.

Tırsan, Tırsan Perdeli Maxima Plus treyler ile 2 bin 800 mm iç neti ve 385/65 R 22,5 lastik ölçüsüyle 4 bin 30 mm gabari sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz