ÇOBANTUR/BOLTAS Grubu’na 60 adet ikinci el IVECO çekici

0
1819
iveco-oktrucks-cobantur
IVECO OK Trucks, ÇOBANTUR/ BOLTAS Grubu'na 60 adet ikinci el Stralis çekici teslim etti.

IVECO’nun İstanbul Anadolu yakası yetkili satıcısı IVECO Otomotiv, IVECO ikinci el markası OK TRUCKS üzerinden satışını gerçekleştirdiği 60 adet Stralis AT440S46 T/FP LT çekiciyi uluslararası lojistik sektörünün önde gelen firmalarından ÇOBANTUR / BOLTAS Grubu’na törenle teslim etti.

Teslimat törenine ÇOBANTUR / BOLTAS Grubu İcra Kurulu Üyesi Burhan Gültay, IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak, IVECO OK Trucks Müdürü Haluk Korucan ve IVECO yetkilileri katıldı.

Firma yetkilileri şunları ifade etti: “Bilindiği üzere uluslararası lojistik hizmeti, günümüzde büyük bir sorumluluk ister ve ancak profesyonel firmaların altından kalkabileceği bir sektör haline gelmiştir. Dünya ve özellikle Ülkemiz için ithalat ve ihracatın can damarlarıdır ve ülkemizde Döviz Kazandırıcı Hizmetler alanında önemli bir katma değer yaratmaktadır. Stralis’in ikinci elde de sınıfının en iyilerinden birisi olması sebebiyle IVECO markasını tercih ettik.”

Firma yetkilileri açıklamalarına şöyle devam etti: “Filosunda yeni yatırımlarla çekici, konteyner, swap body ve treyler olarak toplam 1017 adet araç filosu bulunan, hem yurtiçi hem de yurtdışı lojistik sektöründe faaliyet gösteren ÇOBANTUR / BOLTAS Grubu satın almış olduğu 60 adet Stralis’i yurtiçi ve uluslararası taşımalarında kullanacaktır. Bu işbirliğinin her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ederiz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here