Assan Hanil, SAP projesiyle ödüle layık görüldü

2
1647

Kibar Holding grup şirketlerinden Assan Hanil, SAP Türkiye tarafından her sene düzenlenen törenle takdim edilen, iş ve teknoloji dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan SAP Projeleri Ödül Töreni’nde “Yılın Yeni Nesil Eğitim Ödülü”ne layık görüldü.

Otomotiv yan sanayinin önde gelen ana parça tedarikçilerinden biri olan Assan Hanil, SAP Enable Now Projesi’ni hayata geçirdi. Assan Hanil, tüm iş süreçlerini yeniden tasarlamak, süreçlerini dijitalleştirmek ve teknoloji çözümleriyle bütünleştirmek üzere yola çıktığı “Doruk Projesi” ile 2017 SAP Projeleri Ödül Töreni’nde “Yılın Yeni Nesil Eğitim Ödülü”ne layık görüldü.

Bu yıl 22’nci kez gerçekleştirilen ve Türkiye’nin önde gelen teknoloji etkinliklerinden biri olan SAP Forum İstanbul, 12 Ekim tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde ‘’Digital Business’’ temasıyla iş dünyasını bir araya getirdi. Endüstri 4.0 dönüşümü, Akıllı Şehirler, Ticaret Ağları, Dijital Yönetim Kurulu gibi birçok konuda dünyadan ve Türkiye’den müşteri dönüşüm hikâyelerinin yer aldığı özel oturumlar ve yeni demolar ile SAP Forum, paylaşım ekonomisinde işini nasıl büyütebileceği hakkındaki sorulara cevap arayan tüm firmalar için buluşma ortamı sağladı.

Gün boyu süren forumda, Assan Hanil Bilgi Teknolojileri Müdürü Ediz Sarıkaya’nın moderatörlüğünü yaptığı, İnsan Kaynakları Departmanı’ndan Gamze Özmen ve İş Sağlığı Güvenliği Departmanı’ndan Laçin Haktanır’ın da konuşmacı olduğu “Üç İş Kolu, Tek Çözüm” başlıklı panelde, Assan Hanil’in SAP dönüşüm projesi olan “Doruk Projesi” anlatıldı. Panelde Doruk Projesi’nin Bilgi Teknolojileri, İnsan Kaynakları ve İş Sağlığı Güvenliği departmanları açısından getirileri paylaşıldı.

Etkinliğin sonunda düzenlenen 2017 SAP Projeleri Ödül Töreni kapsamında ise Assan Hanil, “Yılın Yeni Nesil Eğitim Ödülü”nün sahibi oldu. Assan Hanil Bilgi Teknolojileri Müdürü Ediz Sarıkaya, “Küresel oyuncu olmak isteyen bir şirketiz. Bunun için de, iş süreçlerimizi yeniden tasarlamak, süreçlerimizi dijitalleştirmek ve teknoloji çözümleriyle bütünleştirmek üzere yola çıktık. Bu noktada, SAP S/4 Hana 1610 teknolojisi çözüm olarak karşımıza çıktı. Assan Hanil, uçtan uca yeniden tasarladığı iş süreçlerini SAP S/4 Hana 1610 projesinde Simple Lojistik uygulamalarını hayata geçiren ilk Türk otomotiv firması oldu. Bu projemizin bizi doruğa taşıyacağını düşündüğümüz için “Doruk” adını verdik. Aldığımız bu ödül de doğru yolda olduğumuzun bir kanıtı oldu.” şeklinde konuştu.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz