Türkiye LPG Derneği Başkanlığı’na Eyüp Aratay seçildi

0
1254
Renault Trucks

Türkiye LPG Derneği (TLPGD) Genel Kurulu’nda oy birliği ile Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Eyüp Aratay, “Dernek olarak; sektörümüze olduğu kadar, kamu ve ülke yararına olan katkılarımızı güçlendirerek faaliyetlerimize devam edeceğiz.dedi.

Türkiye LPG Derneği’nin 16 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilen Genel Kurulu’nda yapılan seçimle Dernek Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Eyüp Aratay seçildi. Türkiye LPG Derneği Başkanlığı’nı Eyüp Aratay’ın üstlendiği yeni dönemde Yönetim Kurulu Üyeleri; Gökhan Tezel, Ömer Yağız, Can Toydemir, Fehmi Arıkan, Osman Keleş, Ali Kızılkaya, M. Murat Çelik, Hakan Hüsnü Şeker olarak belinlendi.

TLPGD; sektör, kamu ve ülkeye katkılarını güçlendirerek devam edecek”

Türkiye’nin en köklü derneklerinden biri olan TLPGD’nin, kurulduğu ilk günden bu yana sektörün yanı sıra kamu ve ülke yararını da öncelikle gözeten bir platform oluşturduğunu vurgulayan Eyüp Aratay, “Türkiye LPG Derneği, bu yeni dönemde de; LPG sektörünün sağlığı ve kamuya yönelik yaptığı çalışmalarla, sektör ve ülke yararına faaliyetlerini güçlendirerek devam edecektir.açıklamasında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz