Trabzonspor’a yeni Mercedes-Benz Travego

0
2294

Trabzonspor Kulübü’nün karayolunda yapacağı yolculuklarda kullanacağı yeni otobüs, Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu tarafından kulübe tahsis edildi.

Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu’nun Mercedes-Benz Türk ile yaptığı anlaşma sonucu, Trabzonspor takımının tüm güvenlik ve konfor ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan yeni Travego, Akyazı Şenol Güneş Stadyumu önünde Trabzonspor yöneticileri, Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy, Ahsen Özarslan, Ali Osman Ulusoy Seyahat Genel Müdürü Murat Seymen, Bölge Müdürü Volkan Ramoğlu, Mercedes-Benz bayisi Hassoy Motorlu Vasıtalar Genel Müdürü Ahmet Tuna, Otobüs Satış Müdürü Selim Saral, Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt ve Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu ‘nun yanı sıra futbolcuların katılımıyla gerçekleştirilen törenle teslim edildi.

Yeni Mercedes-Benz Travego, Trabzonsporlu futbolcuların konforunu daha da artırmak için özel donanımlara sahip. Trabzonspor Kulübü’ne özel giydirme ile kaplanan yeni Travego, koyu renkli camlarla, alüminyum alaşımlı jantlarla ve iç tasarımda Trabzonspor’a özel bordo-mavi renklerle donatıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz