Düztaş Lojistik’e özel üretim Scania

0
250
Scania_Duztas-Lojistik
Düztaş Lojistik, filosuna kattığı özel üretim 5 adet Scania R450 A4x2LA aracı Doğuş Otomotiv yetkili satıcısı Tırsan’ın Sancaktepe tesislerinde teslim aldı.

Düzce merkezli uluslararası nakliye kuruluşu Düzce Uluslararası NakliyatDüztaş Lojistik firması, filosuna kattığı ilk Scania araçları teslim aldı.

1995 yılında kurulan ve kısa zamanda Düzce bölgesinin en büyük nakliye firması haline gelen Düztaş Lojistik, filosuna kattığı özel üretim 5 adet Scania R450 A4x2LA aracı Doğuş Otomotiv yetkili satıcısı Tırsan’ın Sancaktepe tesislerinde teslim aldı. Firmanın yeni araçları, Scania Bölge Satış Yöneticisi Volkan Kahya ve Tırsan Otomotiv yetkilisi Recep Öndal Demirci tarafından Düztaş Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Civelek ve Düztaş Lojistik Genel Müdürü Sefa Civelek’e teslim edildi.

“Scania, gücümüze güç katacak

Kazakistan hattına çalışan en büyük filoya sahip olmalarının yanı sıra Rusya, Ukrayna ve Avrupa hattına da taşımacılık yaptıklarını belirten Düztaş Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Civelek, “Yurtdışında yerleşik kendi ofislerimiz ve güçlü acente ağımız ile tüm Türkiye ve Avrupa’dan Kazakistan, Rusya ve B.D.T ülkelerine taşıma çözümleri sunuyoruz. Düztaş Lojistik, Kazakistan hattında çalışan en büyük tır filosunun sahibi olarak sadece bu filonun işletmecisi değil aynı zamanda en büyük sözleşmeli tır filosu yönetim şirketidir. Bugün filomuza ilk kez Scania araçları ile takviye yapıyoruz. Doğuş Otomotiv güvencesinde, dünya ağır ticari araç sektöründe yakıt tasarrufu, dayanıklılığı, sürüş konforu ve düşük işletme maliyetleri ile kendini kanıtlamış Scania markası ile gücümüze güç katacağımıza inanıyoruz.” açıklamasında bulundu.   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here