Tırsan, yurtdışı bayilerini ağırlamaya devam ediyor

0
1493
Renault Trucks


Avrupa’nın en hızlı büyüyen treyler üreticisi olan Tırsan, Adapazarı fabrikasında yurtdışından gelen misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Kässbohrer İsrail bayisi Automotive Industries T.R Ltd. müşterileri, Tırsan Adapazarı fabrikasını gezerek üretim süreçleri ve ürünler hakkında bilgi aldılar.

Kässbohrer markası ile 2017 yılının ilk dört ayında, 40 yıldır Türkiye’de önder olduğu gibi, İsrail’de de yüzde 15 pazar payı ile önderliğini sürdüren Tırsan, 16-17 Mayıs tarihlerinde İsrail bayisi Automotive Industries T.R Ltd.’den 13 misafirini dördüncü kez Adapazarı Fabrikası’nda ağırladı. Farklı ürün gruplarından oluşan treylerlerini 55’ten fazla ülkeye ihraç eden Tırsan’ın Adapazarı üretim tesislerini gezen ziyaretçiler, üretim ve yalın süreçler hakkında bilgi alırken, sergilenen K.SCX X, K.SRI, K.SLA 4, K.SHF S ve K.SSL 35 araçları incelediler. Ziyaretçiler yapmış oldukları fabrika gezisinden oldukça memnun kaldıklarını ve ürünler hakkında verilen ayrıntılı bilgi sayesinde müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda daha fazla çözüm sunabildiklerinin altını çizdiler.

Tırsan, yapılan fabrika ziyaretlerinde yurtdışından gelen misafirlerinin Tırsan üretim süreçleri, yalın üretim ve Ar-Ge altyapısı hakkında ayrıntılı bilgi edinmesini amaçlıyor. Fabrikanın çalışma ilkelerini ve sistemini öğrenen bayiler ise sistemin nasıl işlediğini bildikleri için müşterilerinden gelen araç siparişlerini bu bilgiler doğrultusunda veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz