Tırsan, Logitrans Fuarı’na katılıyor

0
1074

Treyler üreticisi Tırsan, geliştirdiği taşımacılık çözümlerini 15 17 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarında sergiliyor.

Lojistik, telematik taşımacılık ve intralojistik sektörünün önde gelen firmalarının bir araya geleceği fuarda, Tırsan Ar-Ge merkezi tarafından geliştirilen, beş farklı ürün, İstanbul Fuar Merkezi‘nin 10‘uncu holünde yerini alacak.

Tırsan, Logitrans Transport Lojistik Fuarında beş farklı araçla yerini alacak

Fuar katılımcıları Swap Body Perdeli Treyler K.SWAU C, Açık Kasa K.SPL 3, Konteyner Şasi K.SHG L, Perdeli Maxima Plus T.SCS X+ ve Frigo T.SRI P treylerleri inceleme fırsatı bulacaklar.

Kässbohrer SWAU C 45 Swap-body

Kässbohrer Swap Body Perdeli Treyler K.SWAU C, taşımacılık operasyonlarında verimlilik devrimi yapacak bir ürün ve perdeli üst yapısı, çatı ve perde kaydırma sistemi ile daha fazla yük taşıma ve parsiyel taşıma operasyonlarında kolaylık sunuyor. Daha fazla hız ve sığa isteyen firmaların ilk tercihi olacak Swap Body Perdeli treyler, hem nakliyecilere hem müşterilerine birçok avantajı tek bir ürün ile sağlıyor. Kara, deniz ve demiryolu taşımalarında en ekonomik geçişi sağlamak için geliştirilen Kässbohrer K.SWAU C, C63 taşıma kodu, 34 euro palet sığası ve 4 bin 850 kg’lik boş ağırlığı ile maksimum verimlilik vadediyor. Swap body taşımacılığının en büyük getirisi olan istifleme ve navlun avantajı, Kässbohrer Perdeli Swap Body’nin maksimum yük sığası ve yük emniyet sertifikası (CodeXL) ile birleşerek işletme maliyetlerini en düşük seviyede tutuyor.

Kässbohrer K.SHG L Konteyner Şasi

Tren yükleme sistemine sahip Kässbohrer Swap Body K.SWAU C kayar çatı ve kayar perde özellikleriyle daha hızlı operasyon sunuyor. Araç ve ürün güvenliğinin en üst seviyede sunulduğu K.SWAU C, intermodal taşımacılığa uygun güçlendirilmiş şasisi, K-fix yük güvenlik sistemi ile her türlü yol koşulunda ürünlerin bozulmadan sorunsuz şekilde taşınmasına olanak veriyor.

Tırsan T SCS X+Perdeli Maksima Plus

Kässbohrer Açık Kasa K.SPL 3 Açık Kasa, Türkiye koşullarına göre özel tasarlanmış hafif şasisi ve 5 bin 225 kg’den başlayan boş ağırlık seçenekleri sayesinde çok daha fazla yük taşır, daha az yakıt tüketimi sağlar. Hem üst yapı hem de şasisinde kullanılan katoforez (KTL) kaplama teknolojisi ile sunduğu 10 yıllık paslanmazlık garantisi sayesinde bakım maliyetlerini azaltırken, ikinci el değerini arttırır. 1500 mm KTL kaplama ön panel, 765 mm + 200 mm sac kapak seçeneği ile donatılan Kässbohrer Açık kasa, kullanıcılarına operasyonel faaliyetlerinde esneklik olanağı sağlar.

Tırsan Frigo T.SRI P

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here