İtalyan Autamarocchi, yedi yıldır Tırsan’ı tercih ediyor

3
2231

Diğer Avrupa ülkelerinden daha hızlı bir uyum süreci göstererek büyük bir değişime imza atan İtalya’nın önde gelen taşımacılık şirketlerinden Autamarocchi, intermodal taşımacılık alanında operasyonlarında güvenilirlik ve verimlilik için Tırsan bünyesinde bulunan Kässbohrer markasını tercih ediyor.

Kara, demir ve  deniz yolu taşımacılığını birleştiren intermodal taşımacılık, müşterilere operasyonlarında esneklik sunmanın yanı sıra karbondioksit salınımının azalmasında katkı sağlıyor.

Tren taşımacılığına uygun Kässbohrer ürünleri arasında, huckepack tenteli araçlar K.SCS X+ ve K.SCX X, tekstil taşımacılığı için özel geliştirilen Swap body K.SWAU B ve K.SWAU C araçları ve her türlü konteyner taşımacılığına uygun konteyner şasi seçenekleri K.SHG L, K.SHG S, K.SHG AVH ve K.SHG AVMH ile Kässbohrer, uluslararası lojistikler için taşımacılık avantajı sunuyor.

Kässbohrer Kilit Müşteri Yönetimi Müdürü Mehmet Önen, treylerleri Autamarocchi Genel Müdürü Ervino Harej’e teslim etti.

7 yıldır devam eden güçlü ortaklık

Tedarikçi güvenilirliği,  filo şirketleri için en önemli ölçütler arasında yer alıyor. Kässbohrer, Autamarocchi ile yedi yıldır devam eden istikrarlı ortaklıkları ve taşımacılık ihtiyaçlarına yönelik sunduğu geniş seçenekleri sayesinde şirketin tüm gereksinimlerini karşılamaya devam ediyor. Her türlü konfigürasyon için uygunluk ve operasyonlarda esneklik sağlayacak şekilde, 20 ft ile 40 ft arasında konteyner taşıma sığasına sahip olan Kässbohrer K.SHG S, konteyner şasi ihtiyaçları noktasında Autamarocchi’nin daimi tercihi haline geliyor. Aynı zamanda araçlar sahip oldukları dayanıklı yapısı sayesinde daha fazla yük taşıma kapasitesi sağlıyor ve 20 ft kullanımının artırılmasına olanak tanıyor. Kässbohrer K.SHG S, geniş konfigürasyonları sayesinde 55 ülkede müşterilerin tercihi olmaya devam ediyor.

Autamarocchi, intermodal taşımacılık ihtiyaçlarıyla ilgili olarak, filosunda bulunan K.SCC huckepack rulo taşıyıcı, K.SHG L hafif konteyner şasisinden dolayı bir kez daha çözüm ortağı Kässbohrer‘ı tercih ederek, intermodal taşımacılık alanında en yüksek kalite ve hizmeti sunmaya hazırlanıyor.

Kässbohrer treylerler sağlam yapısıyla rekabette avantaj sağlıyor

Autamarocchi ve Kässbohrer arasındaki güven ve çözüme dayalı işbirliği sayesinde, 2018 yılında huckepack 70 treyler teslimatı gerçekleştirildi. Tren taşımacılığına uygun tenteli rulo taşıyıcı Kässbohrer K.SCC , birçok taşımacılık modeline ve gemi taşımacılığına uygun ölçülere sahip.

Autamarocchi Genel Müdürü Ervino Harej, tenteli Kässbohrer araçlarının sağlam tasarımının önemini vurgulayarak, “Tam verimlilik istiyorsanız, zorlu operasyonel yüklere dayanacak sağlam şasiye sahip olmanız da zorunlu hale geliyor. Biz bu durumun bilincinde hareket ederek birçok kez Kässbohrer ile çalıştık. Bununla birlikte, Kässbohrer’in teslimat süresi ve diğer üreticiler arasında sağladığı rekabet avantajı, işbirliğini bizim için daha da önemli hale getiriyor.” dedi.

Yeni hafif konteyner şasi Kässbohrer K.SHG L, Autamarocchi filosundaki en yeni ürün çeşidi konumunda bulunuyor. Yeni konteyner şasisi 40 ft ile 45 ft ağırlığındaki konteynerlerin yanı sıra swap body treylerleri de taşıyabiliyor. 2017’de, en çok tercih edilen Kässbohrer treylerleri arasında yer alan K.SHG L araçlardan 220 adet, birçok şirketin filolarına dahil edildi. Kässbohrer’in tasarım ve üretim konusundaki uzmanlığının en iyi şekilde hayata geçirilmesi, piyasadaki en hafif ve en sağlam konteyner şasisinin ortaya çıkmasını sağlıyor. Bunun arkasındaki nedeni ise, boş ağırlığı 3 bin 840 kg’dan 3 bin 640 kg’a düşüren geniş seçenekler ve alüminyum jantlar sunan Kässbohrer‘in, rakipler arasında en düşük ağırlıklı ürüne sahip üretici olması oluşturuyor. 2016 yılında IAA fuarında satışa sunulmasından itibaren, Kässbohrer konteyner şasisi Avrupa pazarında tercih edilen bir ürün.

Kässbohrer’in Kilit Müşteri Yönetimi Müdürü Mehmet Önen;Kässbohrer, müşterilerine en iyi kalite ve hizmetleri sunarak taşımacılık ve lojistik sektörünün çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Kässbohrer sadece ürün tabanlı olarak değil, aynı zamanda yenilikçi yaklaşımıyla da sektöre katkıda bulunuyor. Kässbohrer ve İtalya’nın özel bir ilişkisi var ve bu ortaklığı uzun yıllar boyunca tüm Avrupa’da sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz