Seray Uluslararası Nakliyat, Schmitz Cargobull Mega Varios yarı treyleri seçti

0
3354

40 yıldır nakliye faaliyetlerini sürdüren İstanbul merkezli Seray Uluslararası Nakliyat, son yatırımında dört adet Schmitz Cargobull Mega Varios yarı treyler ile filosunu güçlendirdi. Seray Uluslararası Nakliyat tesislerinde gerçekleşen teslimat törenine firma sahibi Doğan Bayındır ile Schmitz Cargobull Satış Müdürü Kaan Kayral ve Türkiye Satış Müdürü Nihat Ö. Ayhan katıldı.

Schmitz Cargobull’dan 6 yıl / 1 milyon km garanti

40 adetlik filolarının neredeyse yarısının Schmitz’ten oluştuğunu kaydeden Doğan Bayındır, “Farklı yüklere farklı çözümler sunan Varios treylerler ile müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Schmitz Cargobull’un 6 yıl / 1 milyon km garanti imkanı sunan yürüyüş takımı sayesinde en zorlu yol koşullarında bile gözümüz arkada kalmıyor. Müşterilerimizin yükleri güvenle adreslerine ulaşırken filomuzun servis ve işletme maliyetleri en az seviyede kalıyor. Dolayısıyla biz de yeni yatırımlarımızda Schmitz’i tercih ediyoruz.” dedi.

Schmıtz Avrupa’da ve Türkiye’de sektörün öncüsü bir firma

Schmitz Cargobull Türkiye Satış Müdürü Nihat Ö. Ayhan  da törende yaptığı konuşmada şunları söyledi : “Schmitz Avrupa’da ve Türkiye’de uzun yıllardır faaliyet gösteren, sektörün öncüsü bir firma. Fakat son bir senede Türkiye’de yaptığımız yatırım ve bunun doğal getirisi müşterilerimizin yüksek beklentisi ve ilgisi ile birlikte hızlı bir şekilde büyüyor. Sonuç olarak ürüne artan talep de büyüyor. Amacımız her zaman olduğu gibi bu ilgiyi ve talebi layıkıyla cevaplayıp, bilinen Schmitz kalitesini yeni sürprizlerle kullanıcılarımızın beğenisine sunmaktır. İş ortağımıza yeni treylerlerinin hayırlı olmasını diliyoruz.

Müşterilerimize yarının teknolojisini de sunuyoruz

Schmitz Cargobull Satış Müdürü Kaan Kayral ise “Seray Nakliyat son dönemde yaptığı yatırımlarda sağlamlığı, kalitesi, düşük işletme maliyetleri ve yüksek donanımıyla Schmitz Cargobull’u tercih ediyor. Müşterimiz aynı zamanda filosuna katmış olduğu Varios model treylerleri ile yükleme ihtiyacına göre farklı iç yükseklikte ve farklı beşinci teker yüksekliğine sahip çekicilerle kullanabilme avantajını da elde ediyor. Aynı zamanda bütün treylerlerimiz standart olarak tehlikeli madde taşımaya uygun olarak üretiliyor. Şu an yürürlükte olmasa da yakın gelecekte şekillenecek mevzuatlara göre biz üretimimizi hazır tutup müşterilerimize bir nevi yarının teknolojisini de sunuyoruz. Müşterimizin bize duyduğu güvenin arkasında 125 yıllık tecrübemiz var. İşbirliğimizin artarak devam edeceğine inancım sonsuzdur. Kendilerine firmamızı tercih ettikleri için teşekkür ederim.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz