Melsa, proje taşımacılığı için Renault Trucks’ı seçti

0
3089
Renault-Trucks_Melsa-Ulus.Nak_Teslimat_02
Melsa Uluslararası Taşımacılık, proje lojistiği ve gabari dışı taşıma operasyonları için yeni Renault Trucks T serisi çekicilerini teslim aldı.

Melsa Uluslararası Taşımacılık, proje lojistiği ve gabari dışı taşıma operasyonları için yeni Renault Trucks T serisi çekicilerini teslim aldı.

Melsa, çoğunluğu Renault Trucks çekicilerden oluşan gabari, dışı yük taşımaya uygun donanıma sahip araç filosuna bir yenisini ekledi. Yeni iki adet Renault Trucks T 460 çekici, Melsa filosunun son altı ayda alımını yaptığı beşinci araç oldu.

Aracı Koçaslanlar Otomotiv Orhanlı Merkezi’nden teslim alan Melsa Uluslararası Taşımacılık Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Ersoy, 2009 yılında başlayan operasyonları için 2011’den bu yana Renault Trucks araçlarını kullandıklarını vurgulayarak, “Başta inşaat, denizcilik, enerji, demir çelik, petrol olmak üzere taşımacılığını üstlendiğimiz farklı sektörlere özel entegre lojistik hizmetleri sunuyoruz. Her sektörün nakliye ve lojistik ihtiyaçları farklı olduğu gibi gabari dışı taşımalar da büyük zorlukları olan bir alan. Melsa olarak uzun süredir Renault Trucks çekiciler ile çok başarılı operasyonları tamamlıyoruz. Bu denli zorlu bir alanda filonuzun sorunsuz yoluna devam etmesi önemli. Bu nedenle araç filomuzun neredeyse tamamı Renault Trucks çekicilerden oluşuyor.” dedi.

Renault-Trucks_Melsa-Ulus.Nak_Teslimat_01
Melsa Uluslararası Taşımacılık Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Ersoy, aracı Koçaslanlar Otomotiv Orhanlı Merkezi’nden teslim aldı.

Ersoy, filolarında 300 – 650 bin km arasında Renault Trucks çekicileri olduğuna dikkat çekerek, şunları söyledi: “Araçlarımızın yakıt verimliliğinden gayet memnunuz. Bu bizim için önemli bir etken. Sürücülerimizin de hassasiyeti ile düşük arıza oranlarını da yakalamayı başardık. Servis hizmeti gerektiğinde ise çok hızlı destek alabiliyoruz. Bu da operasyonlarımızın sorunsuz devam etmesine katkı sağlıyor.

Araçları teslim eden Koçaslanlar Otomotiv Orhanlı Bölge Satış Müdürü Fuat Kara, “Melsa’nın operasyonlarını ve filosunu yakından takip ediyoruz. Araçlarımız kadar satış sonrası hizmetlerimiz ile de operasyonlarına değer katmak için tüm desteğimizi sunuyoruz.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here