Mercedes-Benz Türk’ten Giray Turizm’e 40 adet Sprinter

0
2353

Bu sene Türkiye’deki yarım asırlık varlığını kutlayan Mercedes-Benz Türk, hafif ticari taşıt satışlarına tüm hızıyla devam ediyor. Giray Turizm de filosunu genişletirken tercihini bir kez daha “yıldız”dan yana kullandı.

Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, İstanbul ve Ankara bölgelerinde personel taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Gaziantep merkezli Giray Turizm, filosunu her zamanki gibi yine Mercedes-Benz ile genişletti. Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman Otomotiv aracılığı ile gerçekleşen satışla Giray Turizm filosuna 40 adet Sprinter ekledi.

Bu satışla birlikte araç parkındaki Mercedes-Benz marka hafif ticari taşıt sayısını 200 adede çıkaran Giray Turizm, araçlarını Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman Otomotiv’in Gaziantep şubesinden teslim aldı. Takas yoluyla gerçekleşen bu teslimatla birlikte Giray Turizm ve Mercedes-Benz Türk arasındaki iş ortaklığı daha da güçlendi.

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz, Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Used1 Satış Müdürü Faruk Özer, Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman Otomotiv Ticari Araçlar Gaziantep Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Burak Akkar, Şube Müdürü Mustafa Merter Çankaya, Mali İşler Müdürü Abdulkadir Kılınç, Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Dalgıç, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dalgıç, Mali İşler Müdürü Yaşar Öztekin ve Filo Müdürü Ökkeş Gül katıldı.

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz ve Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Dalgıç

Törende bir konuşma yapan Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz şunları söyledi: “Mercedes-Benz Türk olarak 50’nci yıldönümümüzü kutladığımız bu anlamlı senede Giray Turizm ile olan işbirliğimizi bir adım daha öteye taşımanın verdiği mutluğu yaşıyoruz. Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar olarak araçlarımızı müşterilerimizin beklentileri ve yorumlarına göre tasarlıyoruz. Kalite ve güvenden asla ödün vermiyoruz. Bu sebepten dolayı da hafif ticari taşıt satışlarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Giray Turizm’e bir kez daha markamıza olan yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyor ve yeni araçlarının hayırlı olmasını diliyoruz.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman Otomotiv Ticari Araçlar Gaziantep Şube Müdürü Mustafa Merter Çankaya ise “Koluman Grubu olarak Giray Turizm şirketine tercihlerini Mercedes-Benz’den ve Koluman’dan yana kullandıkları için teşekkür ederiz. Bugün teslimatını yaptığımız 40 adet Mercedes-Benz Sprinter’ın personel taşımacılığı alanında Gaziantep’te öncü olan Giray Turizm filosuna büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Giray Turizm’in farklı ürün gruplarında olduğu gibi hafif ticari taşıtlar grubunda da Mercedes-Benz markasını tercih etmesi bizleri onurlandırıyor. Verimli iş birlikteliğimizin bu şekilde ilerlemesini diliyor, hayırlı olsun diyoruz.” dedi.

Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Dalgıç ise şunları söyledi: “Yeni araç alımımızda bir kez daha yıldızı tercih ettik. Giray Turizm olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz ve biliyoruz ki Mercedes-Benz Türk de bizim gibi kaliteye çok önem veriyor. Bu sebepten dolayı filomuzdaki araç sayısını artırırken yine Mercedes-Benz’den yana kullandık. Mercedes-Benz Türk’e verdikleri kaliteli hizmetten dolayı, Mercedes-Benz Türk Used1 ekibine ikinci el alım satım işlemleri için ve bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman Otomotiv’e teşekkür ediyoruz. İşbirliğimizin ilerleyen dönemlerde de devam etmesini temmenni ediyor, ayrıca Mercedes-Benz Türk’ün 50’nci yıldönümünü yürekten kutluyoruz.

Giray Turizm, araç parkındaki Mercedes-Benz marka hafif ticari taşıt sayısını 200 adede çıkardı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz