AYK’ye Scania

0
247
Scania_AYK-teslimat
AYK Yapı Kimyasalları San. ve Tic. Ltd. Şti., araç filosuna 20 adet R450 A4x2NA Dynamic çekici daha kattı.

AYK Yapı Kimyasalları San. ve Tic. Ltd. Şti., araç filosuna 20 adet R450 A4x2NA Dynamic çekici daha kattı. Firmanın 150 araçlık filosunun 50 tanesi Scania çekicilerden oluşuyor.

Yapı kimyasalları üretimi ve nakliyesini gerçekleştiren AYK’ya yeni araçları satışı gerçekleştiren Doğuş Otomotiv Scania yetkili satıcı ve servisi Başaran Ağır Vasıta tarafından AYK Lojistik tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi. Teslimat törenine Doğuş Otomotiv Scania Bölge Satış Yöneticisi Volkan Kahya ve Tayfun Yılmaz, Başaran Ağır Vasıta Satış Müdürü Onur Ay ve AYK Yapı Lojistik Müdürü Samed Aydoğan katıldı.

Hedefimiz araç parkımız ile dağıtım noktalarımızı artırmak

Yeni araçlarını teslim alırken bir açıklama yapan AYK Yapı Lojistik Müdürü Samed Aydoğan, yurtiçinde önemli noktalara taşımacılık yaptıklarını belirterek, “AYK olarak, yapı kimyasalları ve yapıştırıcılar sektöründe çözüm üreten ve bu çözümleri müşterilerimize ulaştırmak için çaba harcayan güçlü, yenilikçi ve deneyimli bir firmayız. Bugün teslim aldığımı Scania araçlarımız bu vizyonumuz ile örtüşmektedir. Filomuzdaki mevcut Scania araçlarından aldığımız üstün performans sonucu araç parkımızı büyüterek Scania ile yolumuza devam etmek arzusundayız.“ şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here