FIATA Başkanı Turgut Erkeskin, UND Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı

0
71
UND Yönetim Kurulu Toplantısı
Brüksel'de yapılan Dünya Kongresi’nde FIATA Başkanlığına seçilen Turgut Erkeskin, UND Yönetim Kurulu Toplantısı'na katıldı.
Renault Trucks

UND Yönetim Kurulu Toplantısı, Logitrans fuarı kapsamında 15 Kasım Çarşamba günü Yenikapı Kadir Topbaş Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirildi. Asil ve Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri, Yüksek Haysiyet Divanı, Yüksek İstişare Konseyi ve Denetleme Kurulu Üyelerinin katıldığı toplantıda UND Üye Çalışma Grubu Toplantıları’ndan gelen talepler ve İcra Kurulu’nun faaliyetleri değerlendirildi.

Brüksel’de yapılan Dünya Kongresi’nde FIATA Başkanlığına seçilen Turgut Erkeskin, UND Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı. Erkeskin, 22 Kasım 2023 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan FIATA Karayolu Çalışma Toplantısı hakkında bilgi vererek, UND’yi toplantıya davet etti. Özellikle son dönemlerde bölgede yaşanan gelişmeleri değerlendiren Erkeskin, FIATA ve UND arasındaki işbirliğinin daha da güçlendirilmesinin önemine vurgu yaptı.

Bilgi ve tecrübesiyle sektörün gelişimine büyük katkı sunacak FIATA Başkanı Turgut Erkeskin’e UND Başkanı Şerafettin Aras tarafından tebrik plaketi takdim edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz