Düzce Güven Kooperatifi, Temsa’yı seçti

0
2290

Temsa İzmir yetkili bayi Yaşaroğlu Otomotiv tarafından Düzce Güven Kooperatifi’ne Prestij SX araç teslimatı gerçekleştirildi.

Düzce Güven Kooperatifi’yle anlaşmaya varan Temsa, Prestij SX araçların teslim törenini gerçekleştirdi. Temsa yetkili bayi Yaşaroğlu Otomotiv tarafından gerçekleştirilen teslim törenine Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci, Düzce Güven Kooperatifi Müdürü Hikmet Küçük ve Yönetim Kurulu üyeleri Cihan Gülseli, Haldun Etteyin ve Hüseyin Öztürk katıldı.

Törende bir konuşma yapan Düzce Güven Kooperatifi Müdürü Hikmet Küçük, “Düzce Güven Kooperatifi olarak yolcularımıza her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Yolcularımızın güvenliği, konforu ve memnuniyeti bizler için çok önemli. Bu sebeple bizimle aynı özeni ve hassasiyeti taşıyan Temsa ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugün iki adet Temsa Prestij markalı aracı teslim aldık. Daha önce de altı adet Temsa Safir ve iki adet Temsa Maraton aracını bünyemize katmıştık. Bu sayıyı yıl sonuna kadar 18’e çıkartmayı planlıyoruz.” dedi.

Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci ise Prestij SX araçların sahip olduğu işletme avantajları ile firmaların öncelikli tercihi olduğunu belirterek, “Prestij SX taşımacılık alanında işletme sürecinde yaşattığı avantajlarla  kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.  Prestij SX araçların Düzce Güven Kooperatifi’ne hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz