KA Trans, 40 adetle Renault Trucks ailesine katıldı

0
507
Renault_Trucks_KA_Trans_Teslimat_Go__rsel_5
Gıda taşımacılığı yapan KA Trans, filosunu 40 adet Renault Trucks T460 ADR’li ve retarderli çekici ile güçlendiriyor.

Gıda taşımacılığı alanında hizmet sunan KA Trans, ilk Renault Trucks çekicilerini filosuna kattı.

Aksaray merkezli KA Trans, operasyonlarını Bolu merkezli olarak tüm Türkiye’de sürdürüyor. Gıda taşımacılığı yapan KA Trans, filosunu 40 adet Renault Trucks T460 ADR’li ve retarderli çekici ile güçlendiriyor. Bu araçlardan önce şirketin filosunda 35 adet çekici bulunuyordu.

Renault_Trucks_KA_Trans_Teslimat_Go__rsel_2
Teslimat törenine KA Trans firma sahibi Bayram Yıldız, Renault Trucks Bölge Müdürü Tolga Aykaç, Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Genel Müdür Mesut Süzer ve Kocaeli Şube Müdürü Ahmet Güler katıldı.

Koçaslanlar Otomotiv’in Kocaeli’ndeki merkezinde gerçekleştirilen tören ile KA Trans firma sahibi Bayram Yıldız, ilk beş aracını teslim aldı. Renault Trucks Bölge Müdürü Tolga Aykaç, Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Genel Müdürü Mesut Süzer ve Kocaeli Şube Müdürü Ahmet Güler teslimatta bulundu.  

KA Trans firma sahibi Bayram Yıldız, alım kararlarını vermeden önce detaylı olarak araştırma yaptıklarını belirterek; “Bolu merkezli çalışan pek çok firmadan, Renault Trucks çekiciler ile ilgili memnuniyetlerini öğrendik. Bu firmaların araçların özellikle yakıt tasarrufu, düşük arıza frekansı ve satış sonrası hizmetler konusunda bizlerle paylaştıkları bilgiler, alım kararımızda etkili oldu.” şeklinde konuştu.

Bayram_Yildiz_KA_Trans_firma_sahibi
KA Trans firma sahibi Bayram Yıldız

Tamamıyla frigorifik gıda taşımacılığı alanında uzmanlaştıklarını belirten Yıldız, “Aradığımız araç özelliklerinin tamamını Renault Trucks çekiciler ile sağladık. Operasyonlarımızın yüzde 60’ını Güney Doğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerine gerçekleştiriyoruz. Bu doğrultuda ADR’li ve retarderli T serisi çekiciler ile istediğimiz performansı yakalayabileceğimize inanıyoruz.” dedi.

Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan teslimatta yaptığı açıklamada şunları söyledi: “KA Trans’ın yeni Renault Trucks araçlarından memnun kalacağına güvenimiz tam. Satış sonrası hizmetlerimizle de her zaman yanlarında olacağız. KA Trans, araç başına aylık yaklaşık 18.000 km yol kat ettiğinden yakıt hesabı çok önemli. Araçlarımızda bulunan Infomax paketi ile filonun yakıt giderlerini minimize edeceğimizi ve müşterimizin operasyonlarına katkı sağlayacağımızı biliyoruz.

Renault_Trucks_KA_Trans_Teslimat_Go__rsel_4
Gıda taşımacılığı alanında hizmet sunan KA Trans, ilk Renault Trucks çekicilerini filosuna kattı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here