Renault Trucks, 30 ülkeden müşterileriyle Bahreyn’de buluşuyor

0
316
Renault-Trucks_2019-Modeller
8 - 12 Nisan tarihleri arasında Bahreyn'de gerçekleşecek Renault Trucks Xperience Days 2019, dört ayrı “maceraya” bölünen benzersiz bir deneyim ile 450 uluslararası taşımacılık profesyonelini bir araya getirecek.

Renault Trucks, 8 – 12 Nisan tarihleri arasında Bahreyn’de 30’u aşkın ülkeden katılacak müşterileri ile uluslararası bir etkinlikte buluşacak.

Afrika, Ortadoğu, Cezayir ve Türkiye dahil olmak üzere farklı ülkelerden 450’nin üzerinde katılımcı, Bahreyn Grand Prix Yarış Pisti’nde bir araya gelecek.

Renault Trucks araçları, dünyaca ünlü Formula 1 pistinde test edebilecek. Çeşitli atölye çalışmaları ve eşsiz sürüş deneyimleri sayesinde Renault Trucks, araçlarını unutulmaz bir deneyim ile sergileyecek.

Renault-Trucks_K_520
Renault Trucks K520

8 – 12 Nisan tarihleri arasında Bahreyn’de gerçekleşecek Renault Trucks Xperience Days 2019, dört ayrı “maceraya” bölünen benzersiz bir deneyim ile 450 uluslararası taşımacılık profesyonelini bir araya getirecek.

İlk ayakta Renault Trucks’ın uzun yol T serisi, ağır şantiye ve inşaat yelpazesi olan K ve C serisi araçların en yeni modelleri ile unutulmaz test sürüşleri gerçekleştirilecek.

İkinci ve üçüncü bölümlerde Renault Trucks’ın ürün, güvenlik, yakıt tasarrufu, satış sonrası ve finansal hizmetler gibi toplam çözümlerini kapsayan atölye çalışmaları düzenlenecek. Müşterilerin toplam sahip olma maliyetlerini en ideal noktaya getirerek kârlılıklarını artıracakları akıllı taşımacılık çözümleri, yine kendileriyle masaya yatırılacak. Böylece hem Renault Trucks’ın çözümleri hem de müşterilerin beklentilerinin aynı anda paylaşılabileceği interaktif bir platform yaratılacak.

Renault-Trucks_T_2019
İlk ayakta Renault Trucks’ın uzun yol T serisi, ağır şantiye ve inşaat yelpazesi olan K ve C serisi araçların en yeni modelleri ile unutulmaz test sürüşleri gerçekleştirilecek.

Dördüncü ve son bölümde ise eğlence ve macera dolu bir sürüş deneyimi katılımcıları bekliyor olacak. Land Rover Experience ve Renault Clio otomobiller ile yarış pistinde profesyonel ve cesur pilotlara kopilotluk yapma deneyimi yaşanacak.

Renault Trucks Başkanı Bruno Blin, organizasyon ile ilgili yaptığı açıklamada “2018’de bir önceki yıla göre yüzde 10 oranında bir artış ile art arda dördüncü satış büyümesine imza attık. Bu başarının ardında birçok neden kadar müşterilerimiz ile yakın ilişkilerimiz, her zaman müşterilerimizin yanında olma çabamız büyük rol oynuyor. Bu nedenle Bahreyn’de düzenlenecek olan Xperience Days gibi organizasyonlarda müşterilerimiz ile bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Beraber test ediyoruz, beraber dinliyoruz, beraber çalışıyoruz.” dedi.

Renault-Trucks_T-High_2019
İkinci ve üçüncü bölümlerde Renault Trucks’ın ürün, güvenlik, yakıt tasarrufu, satış sonrası ve finansal hizmetler gibi toplam çözümlerini kapsayan atölye çalışmaları düzenlenecek.

Geçen sene benzer bir organizasyonu Türkiye’de düzenleyerek 500’ün üzerinde müşterileri ile bir araya geldiklerine değinen Bruno Blin, “Geçen yıl organizasyonumuzda müşterilerimizden çok pozitif geri bildirimler aldık. Bu nedenle etkinliğimizi daha da geliştirdik. Geçen sene sadece uzun yol sınıfı için bir araya gelirken bu yıl, müşterilerimiz ile buluşmamızı bir adım daha öteye taşıyoruz. Etkinliğimizde uzun yol araçlarımızı tanıtma ve test etme fırsatı yakalarken aynı zamanda ağır şantiye ve inşaat alanlarına da odaklanacağız. C ve K serilerimiz alanında çok güçlü ve iddialı araçlar. Bu nedenle alanında uzman müşterilerimizin araçlarımız ile ilgili görüşlerini almak için sabırsızlanıyoruz.” şeklinde açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here