Sesli Turizm ve Ofses Turizm’e Mercedes-Benz Sprinter okul servisi teslimatı

1
2613
Renault Trucks

Sesli Turizm ve Ofses Turizm, filolarındaki araç sayısını artırırken, tercihlerini her zaman olduğu gibi Mercedes-Benz Sprinter’den yana kullandılar.

İstanbul bölgesinde öğrenci ve personel taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren Sesli Turizm ve Ofses Turizm, tercihlerini bir kez daha Mercedes-Benz Sprinter araçlardan yana kullandılar. Filolarındaki bütün araçlar Mercedes-Benz marka olan Sesli Turizm ve Ofses Turizm, gerçekleşen teslimatla birlikte araç parklarındaki araç sayısını toplam 132 adede yükselttiler. Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv tarafından gerçekleşen satışla birlikte Sesli Turizm filosuna üç adet, Ofses Turizm ise araç parkına sekiz adet Sprinter okul servisi ekledi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv’in Hadımköy yerleşkesinde gerçekleşen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz, Hafif Ticari Araçlar Kamu ve Filo Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Pazarlama ve Satış Direktörü Gökmen Önbulak, Pazarlama ve Kamyon/Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Meltem Gürsoy, Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Osman Çoban, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Yusuf Ziya Ataman ve Sesli Turizm Yönetim Kurulu Başkanı ve Ofses Turizm Şirket Ortağı Metin Sesli katıldı.

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz, “Hafif ticari taşıt satışlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Sesli Turizm ve Ofses Turizm’e Sprinter okul servisi teslim etmekten gurur duyuyor, yeni araç alımında bir kez daha bizleri tercih ettikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz. 50’nci yılımızı kutladığımız bu özel senede iş ortaklarımızla olan işbirliklerimizin gittikçe artması bizleri çok sevindiriyor. Mercedes-Benz Sprinter denilince akla ilk olarak güven ve konfor geliyor, aileler çocuklarını bizlere emanet ediyor. Bizler de çocuklarımızı güvenle ve konforla taşımak zorundayız. Sesli Turizm’e ve Ofses Turizm’e satın aldıkları okul servislerinin hayırlı olmasını dileriz.” dedi.

Sesli Turizm Yönetim Kurulu Başkanı ve Ofses Turizm Şirket Ortağı Metin Sesli ise Mercedes-Benz Türk’e, bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv’e ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e sağlamış oldukları destek ve kredi olanakları için teşekkürlerini iletti. Sesli, “Sesli Turizm ve Ofses Turizm olarak, araç parkımızı genişletirken tercihizden şaşmadık ve bir kez daha Mercedes-Benz’i tercih ettik. Mercedes-Benz Sprinter araçlarla bizlere emanet edilen öğrencileri ve personelleri güven ve konfor içerisinde taşıyoruz. Biliyoruz ki, Mercedes-Benz de bizim kadar güvenliğe ve konfora önem veriyor. Ayrıca Mercedes-Benz Türk’ü 50’nci yılı sebebiyle tebrik eder, önümüzdeki günlerde de bu işbirliğimizin devam etmesini dileriz.” dedi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz