Agrega Sa, Astra’yı seçti

0
2292
IVECO-ASTRA-YUKLEME
Renault Trucks


Bu yıl 70’inci yılını kutlayan ve 2016 yılından itibaren Iveco Araç Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından satış ve satış sonrası hizmetleri sunulan Astra, müşteri yelpazesine sektörün referans firmalarından birini daha ekledi. 2017 yılı ocak ayında Sabancı Grubu şirketleri arasında yer alan Agrega SA, Iveco yetkili satıcısı Özgözde Bursa’dan 4 adet 50 ton teknik taşıma sığasına sahip HD 9 Serisi 84.50 8×4 500 Bg kamyon teslim aldı.

Agrega Sa yöneticilerinin Astra’yı tercih etmesindeki en önemli etkenlerin başında Astra test kamyonunun şantiyedeki test sonuçlarına göre ton başına yakıt verimliliğinde önemli bir artış sağlaması geldi. Bunun yanında Astra’nın Euro 6 yayım ölçütündeki Iveco Cursor 13 motorunun EGR olmadan sadece SCR sistemi ile çalışması ve DPF (Dizel Parçacık Filtresi) filtresinin temizliği için gereken etkin rejenerasyon sürecinin gerekmemesi, şantiye şartları açısından çok büyük bir avantaj sunarak iş kayıplarını ortadan kaldırıyor.

Iveco’nun kardeş markası Astra’nın kamyonları maden ve taş ocaklarında, zorlu inşaat işlerinde, petrol ve dogal gaz sahalarında ve ağır nakliye sektörlerinde hizmet vermek için özel olarak geliştiriliyor.

Astra HD 9 kamyonlar, 202.000 Nm burulma direncine sahip şasi, 500 ve 560 beygirlik Cursor motor, müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilen çok geniş ağır hizmet tipi sürüm seçenekleri, yalın üretim ilkesi, rakiplere göre daha yüksek teknik taşıma sığası, yıllardır Türkiye pazarında var olan Iveco kamyonlar ile büyük oranda parça uyumluluğu ve sadece SCR sistemi ile Euro 6 ölçütlerine uygunluk gibi özelliklerle öne çıkıyor. Astra kamyonların satış ve satış sonrası hizmetleri 2016 yılından bu yana Iveco Araç Sanayı ve Ticaret A.Ş. çatısı altında gerçekleştiriliyor.

IVECO ASTRA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz