BelKo Air ve Altur’a MAN Lion’s Coach

0
2854
MAN_Altur__2_
Altur, 2020 yılında yapacağı 10 adetlik MAN Lion’s Coach yatırımının ilk 3 adedini teslim aldı.

MAN, otobüs teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. MAN’ın seyahat segmentindeki amiral gemisi Lion’s Coach, en çok tercih edilen otobüsler arasında yer alıyor. MAN, birbiri ardına düzenlediği iki teslimat töreni ile müşterilerine Lion’s Coach’ları teslim etti.

Altur 10 adetlik MAN Lion’s Coach siparişinin ilk 3 adedini teslim aldı

Ocak ayında İstanbul’da düzenlenen ilk törende, taşımacılık sektörünün önemli firmalarından Altur, 2020 yılında yapacağı 10 adetlik MAN Lion’s Coach yatırımının ilk 3 adedini teslim aldı. Önemli firmalara personel taşımacılığı hizmeti veren İstanbul merkezli Altur, “Coach of the Year 2020 – Yılın Otobüsü” seçilen MAN Lion’s Coach’u tercih etti. Teslim edilen 12 metre 2+2 koltuk düzenine sahip otobüslerin personel taşımacılığında kullanılacağını belirten Altur yetkilileri, Lion’s Coach’ı hem modern tasarımı ve rahat koltukları hem de yakıt ekonomisi nedeni ile tercih ettiklerini vurgulayarak, sürdürecekleri yatırımlarına da MAN ile devam edeceklerini dile getirdiler.

MAN_BELKO_AIR__3_
BelKo Air’e (Ankara Şoförler A.Ş.) 3 adet MAN Lion’s Coach teslim edildi.

Ankara’daki havalimanı transferlerinde MAN Lion’s Coach konforu

Ocak ayı sonunda MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde gerçekleştirilen törende ise havalimanı transferi yapan BelKo Air’e (Ankara Şoförler A.Ş.) 3 adet MAN Lion’s Coach teslim edildi. Teslimat töreninde konuşma yapan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Grup Müdürü Can Cansu, “Ankara’da havaalanı yolcu taşımacılığında önemli bir marka olan BelKo Air için Ankara Şoförler A.Ş.’nin Ankara üretimi MAN Lion’s Coach otobüslerini tercih etmesinden çok gururluyuz. Umarız 2020 sonuna kadar tüm filoları, yeni ve ekonomik MAN araçlarından oluşacaktır.” dedi.

MAN_BELKO_AIR__1_
Otobüsler, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Grup Müdürü Can Cansu tarafından teslim edildi.

BelKo Air, 2020 yılında MAN işbirliğine devam etmek istiyor

2020 Yılının Otobüsü” seçilen MAN Lion’s Coach’u tercih ettikleri için mutlu olduklarını kaydeden BelKo Air Yönetim Kurulu Başkanvekili Hasan Bilgili ise “Tercihimizdeki en önemli faktörler, otobüsün güvenlik, konfor ve teknoloji anlamında beklentilerimizi fazlasıyla karşılaması oldu. Ankara firması olarak şehrimizde üretilen MAN Lion’s Coach otobüsleri ile yolcularımıza hizmet edecek olmamız, bizi ayrıca gururlandırıyor. Euro 6 D motor teknolojisi, yüksek performans ve yakıt tasarrufu ile hem yolcular hem kaptanlar hem de işletmeler için ideal avantajları bir arada sunuyor. 2020 yılında MAN ile başlayan iş birliğimize devam etmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

MAN_BELKO_AIR__4_
BelKo Air, Ankara’da havalimanı transferi yapıyor.

Törende ayrıca Ankara Şoförler A.Ş. ortaklarından Sami Canpolat, Finans Müdürü Yiğit Yalçın ve MAN Otobüs Bölge Satış Yöneticisi Emrah Albustanoğlu da hazır bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here