Magirus İtalya ve Almanya’da iki önemli kontrat kazandı

0
2304

Bir CNH Industrial markası olan Magirus, 2016 yılının sonunda 2017 yılı üretim proğramını güçlendiren iki önemli kontrat imzaladı.

İtalya İçişleri Bakanlığı İtfaiye Teşkilatı Magirus ile 100 aracı kapsayan bir anlaşma imzaladı. Üç yıl geçerli olan kontrat İtalya’daki ana iftfaiye aracı olan “APS” (Auto Pompa Serbatoio) tanker pompaların teslimini kapsıyor.

Yeni Magirus “APS” konfigürasyonu, CNH Industrial’in ticari taşıtlar markası olan Iveco’nun Eurocargo 4×2 şasisini ve Magirus Ekip Kabini temel alıyor. Elektronik Denge Kontrolü ESP, lastik duyargaları, ön/arka kameralı kayıt sistemi ve LED aydınlatmalar gibi modern donanımlar en gelişmiş ve güvenli yangın söndürme işlevini ve operasyonunu sağlıyor. İlk 30 araç yıl başında göreve başladı.

Kasım ayının sonunda Almanya’nın en büyük itfaiye eğitem merkezlerinden biri olan Kuzey Ren-Westfalya Itfaiye Enstitüsü, 109 araç için Magirus’ü seçti. Çerçeve kontrat 2021 yılına kadar Magirus LF-KatS itfaiye araçlarının üretimini ve teslimini içeriyor. İtfaiye Enstitüsü içinilk 27 araçın siparişi verilmiş durumda. Araçlar aynı zamanda markanın yangın söndürme teknolojileri için müşteri merkezi olan Almanya Ulm’deki Magirus Deneyim Merkezi’nde törenle teslim edilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz