IVECO, Tolu Lojistik’e 14 adet Eurocargo teslim etti

2
1283

IVECO yetkili satıcısı Gülsoylar, 14 adet IVECO Eurocargo aracı Tolu Lojistik’e teslim etti.

IVECO’nun Kayseri yetkili satıcısı Gülsoylar Otomotiv, 14 adet IVECO Eurocargo aracı Tolu Lojistik firmasına törenle teslim etti. Teslimatla birlikte Tolu Lojistik’un filosunda bulunan IVECO marka araç sayısı 50 adede ulaştı.

IVECO yetkili satıcısı Gülsoylar’ın tesisinde düzenlenen teslimat törenine Tolu Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Harun Tolu, Gülsoylar Yönetim Kurulu Üyesi Önder Candan Gülsoy, Gülsoylar Satış Müdürü Seyfettin Alas, Daily-Euro Cargo Satış Danışmanı Ali Tekin, Gülsoylar Servis Müdürü İdris Değirmenci, Tolu Lojistik Genel Müdürü Kenan Kızılyaka ve Tolu Lojistik’ten Mustafa Tolu ile Hakan Tolu katıldı.

 Tolu Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Harun Tolu, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Vizyonumuz en kaliteli ve en doğru hizmeti eksiksiz bir şekilde sağlamak ve müşterilerimize bir çözüm ortağı olarak yardımcı olmak. ‘Bizim için her müşteri özel müşteridir’ ilkesiyle hareket eden bir firmayız ve bu doğrultuda IVECO markasının gerek yakıt tüketimi gerekse satış ve satış sonrasının sorunsuz işlemesi işimizde başarılı olmamıza ve zamandan kazanmamıza katkı sağlıyor. Bu nedenle de yolumuza IVECO Eurocargo ile devam ettiğimiz için mutluyuz.”

Gülsoylar Yönetim Kurulu Üyesi Candan Gülsoy ise şöyle konuştu: “Bugün burada Tolu Lojistik firmasının filosunu büyütürken tercihini bir kez daha IVECO’dan yana kullanmasının mutluluğunu yaşıyoruz. IVECO Gülsoylar olarak her zaman en doğru ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Araç alımında IVECO’yu tercih ettikleri için Tolu Lojistik’e teşekkür ediyor, yeni araçlarının hayırlı olmasını diliyoruz.

Tören sonrası Candan Gülsoy, Harun Tolu’ya bir plaket takdim etti.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here