Mercedes-Benz Türk, otobüsçülerin tercihi olmaya devam ediyor

0
2407
Katircioglu
Renault Trucks


Mercedes-Benz Türk, temmuz ve ağustos aylarında yeni otobüs teslimatları gerçekleştirdi.

Mercedes-Benz Türk tarafından Akbeş Gıda’ya satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto, Resul Dündar, Fatih Alkan, Zafer Alkan, Durali Alkan, Mehmet Alkan ve Kamuran Alkan’a teslim edildi. Teslimat sırasında tercih nedeni olarak Mercedes-Benz’in kalitesine duyulan güvenden ve yakıt tasarrufundan kaynaklı memnuniyetten bahsedildi.

Akbeş Gıda’ya satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Ankara tarafından gerçekleştirilen bir adet Tourismo 15 RHD, Seyit Kahraman’a teslim edildi. Kahraman, teslimat esnasında Mercedes-Benz otobüslerinin kalitesine ve araçların cep dostu yakıt performansına vurgu yaptı.

Bir adet Tourismo 15 RHD, Seyit Kahraman’a teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv tarafından Katırcıoğlu Seyahat Turizm’e satışı gerçekleştirilen iki adet Tourismo 16 RHD ve bir adet Travego 15 SHD, Mustafa Sarı ve İsmet Şeker’e teslim edildi. Teslimat esnasında Katırcıoğlu Seyahat Turizm yetkilileri, Mercedes-Benz’e duydukları güveni yinelediler ve yola Mercedes-Benz ile devam etmekten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Mengerler İstanbul tarafından Safir Taşımacılık’a satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16, Cem Salur’a teslim edildi. Cem Salur, teslimat esnasında Mercedes-Benz’in sağladığı konforun yolculara olumlu etkisi ve düşük yakıt tüketimi üzerinde durdu.

Safir Taşımacılık’a satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16, Cem Salur’a teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Mengerler Ankara tarafından Ayder Turizm’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Selim Demirci’ye teslim edildi. Teslimat sırasında Ayder Turizm’in 2018 yılında yatırımlarına Mercedes-Benz Tourismo araçlar ile devam edeceği dile getirildi. Ayder Turizm, Mercedes-Benz Türk Tourismo’yu aracın ekonomik yakıt sarfiyatı, dayanıklılığı ve Mercedes-Benz kalitesine duyduğu güvenden dolayı tercih etti.

Ayder Turizm’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Selim Demirci’ye teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk tarafından Erciyes Üniversitesi’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Tourismo 15 RHD; Murat Uçar, Yusuf Karakanat ve Şahin Uruç’a teslim edildi. Araçlarını teslim alan müşteriler, Mercedes-Benz’i üstün özelliklerinden ve uzun ömürlü olmasından dolayı tercih ettiklerini dile getirdiler.

Mercedes-Benz Türk tarafından Erciyes Üniversitesi’ne bir adet Tourismo 15 RHD teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv tarafından Mavi-Yeşil Turizm’e satışı gerçekleşen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Güngör Kürkütlü ve Mehmet Sadıkoğlu’na teslim edildi. Kürkütlü ve Sadıkoğlu, Tourismo 15 RHD’yi tercih etme nedenlerini yakıt ekonomisi, sorunsuz ve konforlu ulaşım garantisi ve Mercedes-Benz güvencesini olarak açıkladılar.

Mavi-Yeşil Turizm’e satışı gerçekleşen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Güngör Kürkütlü ve Mehmet Sadıkoğlu’na teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv tarafından SEÇ Turizm’e satışı gerçekleştirilen dört adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, SEÇ Turizm kaptanlarına teslim edildi. SEÇ Turizm, filosuna dahil etmiş olduğu dört adet Tourismo 16 ile Mercedes-Benz’e duyduğu güveni bir kez daha gösterdi. SEÇ Turizm yetkilileri, Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 yatırımlarının kendileri için oldukça önemli olduğunu belirterek, yatırımlarına Mercedes-Benz ile devam edeceklerini dile getirdiler. SEÇ Turizm otobüslerine özel olarak yapılan dış tasarım ise büyük ilgi çekti.

Has Otomotiv tarafından SEÇ Turizm’e satışı gerçekleştirilen dört adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, SEÇ Turizm kaptanlarına teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman İstanbul tarafından Cideliler’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Sezer Çimen, Cavit Aydın ve Hüseyin Kılıç’a teslim edildi. Firma yetkilileri Mercedes-Benz araçlardan çok memnun olduklarını belirterek, Mercedes-Benz otobüslerin düşük yakıt tüketimine ve sorunsuzluk özelliklerine vurgu yaptılar.

Cideliler’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Sezer Çimen, Cavit Aydın ve Hüseyin Kılıç’a teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto, Cuma Duran ve Murat Duman’a teslim edildi. Teslimat sırasında müşteriler Mercedes-Benz seçimini düşük yakıt tüketimi ve yıllar boyu değişmeyen kaliteye bağladıklarını ifade ettiler. Bunun yanında, araçların herhangi bir soruna sebebiyet vermemesinin de tercihlerinde etkili olduğunu sözlerine eklediler.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto, Cuma Duran ve Murat Duman’a teslim edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz