Tursan, filosunu Otokar Sultan ile güçlendirdi

1
2184

Otokar, tasarım ve teknik özellikleri ile küçük otobüs sınıfında fark yaratan Sultan’ın teslimatlarına devam ediyor. Bir önceki yatırımda da tercihini Sultan’dan yana kullanan Tursan, filosunu 5 adet Sultan S ile güçlendirdi.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, turizm ve servis taşımacılığında fark yaratan Sultan modeli ile şirketlerin tercihi olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda araç alımında tercihini Otokar Sultan’dan yana kullanan Tursan, son olarak filosunu 5 adet Sultan S ile güçlendirdi. Tasarım, konfor, teknik özellikleri ve düşük işletme giderleriyle Tursan’ın tercihi olan 5 adet Sultan S, düzenlenen tören ile teslim edildi.

Otokar bayisi Çavuşoğlu Otomotiv’de gerçekleşen teslimat töreninde, Tursan Şirket Araçları Müdürü Remziye Baysal, Çavuşoğlu Otomotiv Satış Müdürü Fatih Demirel ve Bölge Satış Yöneticisi Emre Sürekli hazır bulundu.

Servis ve personel taşımacılığında ihtiyaç duydukları konfor, ekonomi ve performans özelliklerinin bir arada sunulmasının Otokar araçlarını tercih etmelerinde en önemli sebep olduğunu belirten Tursan Şirket Araçları Müdürü Remziye Baysal, “Otokar ile geçmişe dayanan işbirliğimizi 5 adet Sultan S ile pekiştirdik. Bu süreçte her zaman yanımızda olan Otokar ekibine teşekkür ederiz.” dedi.

Personel ve servis taşımacılığında Sultan

Personel ve servis taşımacılığında ihtiyaçlara tek başına cevap verebilen Sultan S, güçlü motoru ile her türlü yol koşulunda yüksek performans sağlıyor. Sahip olduğu Euro 6 çevreci motoru sayesinde Sultan S kullanıcısına ayrıca düşük işletme giderleri de sunuyor. Rampada dahi güç kaybı yaşamayan, 6 ileri vites sistemiyle yakıtta cimri olan Sultan S, iç ve dış tasarımıyla konfordan taviz vermiyor.

Sultan S’in tasarımdaki detaylarıyla sürücünün konforu düşünülürken, rahat yolcu koltukları, güçlü kliması, ferah iç alanı ve kesintisiz aydınlatma özelliği de yolcuların keyifli bir yolculuk yapmasını sağlıyor. Üst seviyede güvenliğe sahip Sultan S, ABS fren sistemi, ön ve arka disk frenleri sayesinde güvenli frenleme, geniş ön iz mesafesi ile artırılmış yol tutuşu ve sürüş performansı sunuyor. Sultan S, Şerit Takip Sistemi (LDWS) ile aracın şeridini istemsiz olarak terk ettiği durumlarda devreye girerek, sürücüye görsel veya sesli olarak ikazlarda bulunarak aracın şeridini tekrar takip etmesini sağlıyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz