Ankara Nakliyat ve Lojistik, filosunu 50 adet çekici ile dönüştürdü

0
229
Ankara Nakliyat ve Lojistik
Ankara Nakliyat ve Lojistik, yeni araç yatırımı kapsamında filosuna 50 adet MAN TGX 18.520 BL SA çekici kattı.
Renault Trucks

Yeni teknolojik geliştirmelerle üstün niteliklerine yenilerini ekleyen MAN kamyon ve çekicileri, yılın son yatırımlarının da gözdesi olmaya devam ediyor. Lojistikten altyapıya farklı sektörlerden güçlü firmalar için en ideal çözümleri sunan MAN’ı tercih eden son firma ise, Türkiye’nin küresel lojistik sektöründeki önemli markalarından Ankara Nakliyat ve Lojistik oldu.

Türkiye pazarının yanı sıra uluslararası pazarda da sektörünün küresel şirketleri arasındaki yerini alan Ankara Nakliyat ve Lojistik, yeni araç yatırımı kapsamında 50 adet MAN TGX 18.520 BL SA çekici alımı gerçekleştirdi. ‘Yüksek Kalite’ anlayışıyla sektörüne öncülük eden şirket, alımlarla birlikte filosundaki MAN araç sayını daha da artırdı.

Çeyrek asra yaklaşan tecrübesiyle nakliye ve lojistik çözümleri sunan Ankara Nakliyat ve Lojistik, yeni araçlarını MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde düzenlenen törenle teslim aldı. MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Uzmanı Engin Karaoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törene Ankara Nakliyat ve Lojistik şirketinin sahipleri Orhan Yalçın, Nihat Yalçın, Mitat Yalçın ve Hüseyin Yalçın katıldı.

Şirket olarak, MAN’ın yol arkadaşlığına güveniyoruz

Törende konuşan Ankara Nakliyat ve Lojistik şirketinin sahiplerinden Orhan Yalçın, MAN ile uzun yıllardan beri sürdürdükleri iş birliklerini yeni alımlarla daha da güçlendirdiklerini vurgulayarak, şunları söyledi: “MAN, bizim şirket olarak, güvenilir çözüm ortağı olarak gördüğümüz ve yol arkadaşlığına güvendiğimiz bir marka. Yıllardır da kendileri ile birlikte çalışmaktan ve kendileri ile birlikte yol almaktan çok memnunuz. Bizim sektörümüzde hizmetin kesintisiz devam etmesi büyük önem taşıyor. Bunun yanında yakıt tasarrufu, gelişen teknolojiyle uyumluluk ve elbette satış sonrası sunulan hizmetin kalitesi de araç tercihimizde önemli bir rol oynuyor. Aradığımız tüm bu ayrıcalıkları ise, MAN hem araç hem de hizmet kalitesiyle bize bir arada sunuyor. Bundan dolayı yeni yatırımlarımızda MAN’ı tercih ediyoruz. Bugün de 50 adetli güçlü bir satın alma ile aramızdaki işbirliğini daha da pekiştirdik. Önümüzdeki süreçte de yeni alımlarla filomuzu MAN’a dönüştürmeye devam edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz