Renault, Master kamyonet ile ürün yelpazesini genişletti

0
858

Renault, ticari taşıt ürün yelpazesini Master kamyonet ile güçlendiriyor. Sağlamlığı ve işlevselliği yansıtan tasarımının yanı sıra Master kamyonet, ferah ve konforlu bir kabine sahip. Optimum görüş alanı, ayarlanabilir sürüş konumu, ergonomik kumandalar, çok sayıda ve kolay erişilebilir saklama gözü ile Master, mobil bir ofisi çağrıştırıyor.

Master kamyonetin şasi kabin ve sac kasa olmak üzere iki farklı sürümü bulunuyor. Ayrıca farklı uzunluklarda, 3,5 ton yükleme sığasına sahip tek ve çift kabin seçenekleri mevcut. Tek kabin sürümlerindeki arkadan itiş, daha iyi yük çekiş performansı sağlıyor. Ayrıca bin 814 kg’ye kadar istiap haddi ile Master kamyonet, bu alanda rakiplerinin bir adım önünde yer alıyor.

Master kamyonet, Elektronik Denge Sistemi (ESP), Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Römork Savrulma Önleyici ve Extended Grip (Yol Tutuş Desteği) gibi önemli güvenlik donanımları ile ön plana çıkıyor.

2.3 dCi 125 beygir gücündeki dizel motor ve 6 ileri manuel vites kutusu ile satışa sunulan Master kamyonetin şasi kabin sürümleri 82 bin 700 TL’den, sac kasa sürümleri ise 86 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Renault Profesyonel: Profesyonellerin gereksinimlerine birebir cevap

Renault, profesyonel müşterileri nezdindeki satış politikasını, dünyanın yirmi ülkesinde başlattığı Renault Profesyonel ile Türkiye’de de sürdürüyor. Profesyonel müşteriler için “tek merkez” kavramı temelinde oluşturulan Renault Profesyonel yapılanması, müşterilerin bütün gereksinimlerine pratik ve etkin bir çözüm getiren ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. Renault, hafif ticari taşıt sahiplerinin beklentilerini karşılamak için Türkiye’nin 27 noktasında Renault Profesyonel ile ayrı bir satış ve satış sonrası hizmeti sunuyor.

Renault Master kamyonet şasi kabin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here