Pamukkale Turizm’in filosu Temsa ile genişliyor

0
2023
Temsa_imtur_Turizm2

15 yıldır şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığı alanında Pamukkale Turizm bünyesinde hizmet veren Şimtur Turizm, üçüncü Temsa otobüs yatırımını yaptı. Şirket daha önce alınan bir adet Safir ve bir adet Maraton’un ardından bir Maraton otobüsü daha filosuna kattı.

Sabancı Holding iştiraki Temsa, Türkiye’deki pazar önderliğini pekiştirecek yatırımlara devam ederken, yurtiçindeki araç parkını genişletmeyi de sürdürüyor. Temsa, son olarak Pamukkale Turizm bünyesinde hizmet veren Şimtur Turizm ile satış anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında bir adet Maraton daha satın alan Şimtur Turizm, filosuna toplam 3 adet Temsa eklemiş oldu. Temsa Maraton, İstanbul Otogarı’ndaki Temsa merkezinde düzenlenen tören ile Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci ve Ant Oto İstanbul Otobüs Satış Müdürü Şafak Kıyar tarafından firma sahibi Yılmaz Şimşek ve Şirket Müdürü Cevat Sevinç’e teslim edildi.

Firma sahibi Yılmaz Şimşek, “Bursa merkezli olarak 1998 yılından beri personel ve öğrenci taşımacılığı alanında faaliyet gösteriyoruz. Şu an filomuzda 60’ın üzerinde araç var. Hedefimiz üst düzey teknolojik araçlarla filo sayımızı artırmak.” dedi.

Anlaşma kapsamında bir adet Maraton daha satın alan Şimtur Turizm, filosuna toplam 3 adet Temsa eklemiş oldu.

İlk önce Prestij aldıklarını, daha sonra 2015 yılında Safir yatırımı ile devam ettiklerini açıklayan Yılmaz Şimşek, şöyle devam etti: “Safir yatırımının ardından işletme sürecinde duyduğumuz memnuniyet ve Temsa bölge satış yöneticilerinin de gösterdiği yakın ilgi ile yatırımımızı Temsa araçlar yönünde yapmaya karar verdik. Temsa’ya yatırım tercihlerimiz arasında rahatlık ve konfor düzeyinin yüksek olmasının yanı sıra satış sonrası hizmetten duyduğumuz büyük memnuniyet yer alıyor. Ayrıca yüksek teknolojik donanımı ve üst düzey sürüş güvenliği de araç yatırımında tercihimizde etken oldu.

Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci ise “Pamukkale Turizm ile 2010 yılında tanıştık. Bugün firmaya ikinci Maraton’u, ama toplamda üçüncü Temsa aracı teslim ediyoruz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetini karşılayabilmek ve satışları sürdürülebilir hale getirmek. Yeni Maraton aracımızın Şimşek Tur ve Pamukkale Turizm’e hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Temsa Maraton, İstanbul Otogarı’ndaki Temsa merkezinde düzenlenen tören ile Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci ve Ant Oto İstanbul Otobüs Satış Müdürü Şafak Kıyar tarafından firma sahibi Yılmaz Şimşek ve Şirket Müdürü Cevat Sevinç’e teslim edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz