Aybek Uluslararası Nakliyat, Avrupa ve Asya’daki nakliye ağını yeni çekicilerle güçlendirdi

0
227
Aybek Uluslararası Nakliyat
MAN, Aybek Uluslararası Nakliyat'a 4 adet TGX 26.520 6x2/4 BL SA çekici teslimatı yaptı.
Renault Trucks

Aybek Uluslararası Nakliyat, Kayseri Metinler MAN yetkili bayi aracılığıyla satın aldığı 4 adet TGX 26.520 6×2/4 BL SA çekiciyi törenle teslim aldı. Kayseri Metinler MAN yetkili bayinde düzenlenen teslimat törenine Aybek Uluslararası Nakliyat Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eker, Yönetim Kurulu Üyesi Batuhan Eker, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Bölge Satış Yöneticisi Nurettin Aktemur ve MAN Metinler Bayi Satış Müdürü Erdal Altunbaşak katıldı.

MAN araçları aradığımız tüm kriterleri bize fazlasıyla sağlıyor

Törende konuşan Aybek Uluslararası Nakliyat Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eker, MAN ile 2000’li yılların başında tanıştıklarını hatırlatarak, şunları söyledi: “MAN ile olan işbirliğimiz ve yol arkadaşlığımız o tarihten bu yana devam ediyor. O yıllarda da MAN araçları teknolojik özellikleri ve yakıt tasarrufları ile rakiplerinden ayrışıyordu. Bugün de bu kalite aynen sürüyor. Ayrıca sundukları satış sonrası hizmetler de işlerimizde büyük kolaylık sağlıyor. Uluslararası nakliye çok zor bir sektör. Biz de bu yüzden işimizi büyük bir özveri ve titizlikle yapıyor, en iyi seçenekleri tercih ediyoruz. Özellikle araçların teknolojik donanımlarının işlevselliği, uzun yol şoförlerimizin rahatlığı, konforu ve yakıt tasarrufu yaptığımız tercihlerde öne çıkıyor. Aradığımız tüm bu özellikleri ise, MAN TGX çekiciler bize fazlasıyla sağlıyor. Ayrıca MAN araçları şasi olarak, hizmet verdiğimiz ağır ve özel taşımacılık şartlarına da çok uygun araçlar. Bu yüzden de yatırımlarımızda MAN araçlarını tercih ediyoruz. Filomuzda halihazırda toplamda 25 adet aracımız bulunuyor. Önümüzdeki yıllarda ağır nakliye araç yatırımlarımızda yine MAN’ı tercih ederek, filomuzu daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz.

MAN araçları üstün nitelikleri ile müşterilerimizden tam not alıyor

MAN Metinler Bayi Satış Müdürü Erdal Altunbaşak ise MAN araçlarının sahip oldukları üstün nitelikleri ile müşterilerinden tam not aldığını ifade ederek, şunları vurguladı: “MAN müşterileri, bize geldiklerinde nasıl bir araç aradıklarını, bilerek geliyorlar. Satın aldıkları markanın gücünü ve güvenirliliğini çok iyi biliyorlar. Çünkü MAN araçları sahip oldukları üstün nitelikleri ile müşterilerimizin tüm beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Bununla birlikte satış sonrası hizmetlerimizle de işlerinin sorunsuz bir şekilde yürümesine destek oluyoruz. Müşterilerimiz MAN’dan ve verdiğimiz hizmetlerden memnun, biz ise işimizi en güzel şekilde yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Aybek Uluslararası Nakliyat Şirketi de yıllar önce MAN markası ile tanışan ve bir daha bağını koparmayan ülkemizin önemli firmalarından bir tanesi. Yeni araçlarımızın kendilerine hayırlı olmasını dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz