Güler Nakliyat’ın 2. kuşağı da Tırsan’ı tercih etti

0
549
GULER-NAKLIYAT-TIRSAN
Güler Nakliyat, filosuna 50 adet Hafif Tenteli Perdeli Treyler ve Tenteli Perdeli Multi Ride ekledi.

ler Nakliyat, 2. kuşağıyla da Tırsan ile yoluna devam ederek geleneği bozmadı ve 50 adetlik yeni yatırımıyla filosundaki Tırsan araç sayısını 225’e çıkardı. Güler Nakliyat’ın 30 yıldır süren tüm işbirliklerinin temelinde güven yatıyor.

Lojistik sektörünün köklü firmalarından Güler Nakliyat, filosuna 50 adet Hafif Tenteli Perdeli Treyler ve Tenteli Perdeli Multi Ride ekledi. Bu son yatırımı ile filosundaki Tırsan araç sayısını 225’e çıkardı.

Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine Güler Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Naci Güler, Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Güler ve Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO Durmuş Güler ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi.

Dünden bugüne Güler Nakliyat 

Güler Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Naci Güler, gerçekleştirilen törende yaptığı açıklamada “Tırsan ile 30 yıl önce başlayan başarılı işbirliğimize 2. kuşakla da hız kesmeden devam etmekteyiz. Yıllardır gelişmekte ve büyümekte olan firmamızda değişmeyen en önemli şey Tırsan’a duyduğumuz güvendir. Firmamızın, Türkiye genelinde 9 şubesi bulunmaktadır. Bu 9 şubemizden Türkiye’nin her iline komple parsiyel yük taşımacılığı yapmaktayız. Türkiye’nin dört bir yanında, gece gündüz hız kesmeden operasyonlarımıza devam etmekteyiz. Bu nedenle operasyonlarımızda kullandığımız araçların zorlu yol koşullarına ve tüm iklim şartlarına dayanıklı olması gerek. Bu bağlamda tercihimizi hep Tırsan’dan yana kullanıyoruz. Tırsan araçları, uzun yollarda bize hem yakıt tasarrufu sağlıyor hem de sağlamlığıyla bize güven veriyor. Tırsan’da ihtiyaçlarımıza yönelik her türlü aracı bulabiliyoruz. Müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet vermek için araç tercihlerinde her zaman Tırsan’ı tercih etmekteyiz.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz