Tırsan, en geniş inşaat ürün yelpazesini Bauma’da tanıtacak

0
927
Kassbohrer-K.SKA
Kässbohrer Alüminyum Damper K.SKA
Renault Trucks

Türkiye treyler sektörünün 42 yıldır önderi olan Tırsan, inşaat sektörü için sunduğu en geniş ürün yelpazesini Almanya’nın Münih şehrinde 8-14 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek inşaat sektörünün en önemli fuarı bauma 2019’da sektörle buluşturacak.

Sunduğu kaliteli ve verimlilik odaklı ürünleriyle 55’den fazla ülkedeki müşterilerinin ilk tercihi olan Tırsan, bu yıl da inşaat, yapı malzemesi, madencilik makineleri, inşaat araçları ve donanımları konusunda dünyanın en önemli fuarı bauma 2019’da yerini alıyor.

Tırsan bünyesinde bulunan Kässbohrer, müşterilerine en ideal çözümleri sunan, yüksek teknolojiyle donatılmış ürünlerini fuarda dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılarla buluşturacak. İnşaat, altyapı, enerji ve geri dönüşüm sektörlerindeki müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için Ar-Ge çalışmalarını aralıksız sürdüren Tırsan, madencilik, çimento, hammadde, petrokimya ve inşaat makinalarını kapsayan 5 ürün grubunu sektörün hizmetine sunarak, inşaata özel yükler ve ağır yüklerin güvenli ve verimli bir şekilde taşınmasını sağlıyor.

Kassbohrer-K.SPA-M
Kässbohrer Mega platform K.SPA M

Tırsan, inşaat sektörü için en uygun ürünlerini Bauma Fuarı’nda sergileyecek

Ağır ve hacimli yükler için geniş, esnek ve güvenli taşıma çözümleri sunan Tırsan, ağır taşımacılık mühendisliğinin en iyi örneklerinden 3 dingilli uzayabilen Kässbohrer Mega platform K.SPA M, Dijital Treyler Kontrol  (DTC) ile Treyler İnovasyon 2019  “Konsept” kategori adayı hafif tasarımlı Yatay Silobas K.SSL 35 ve en son teknoloji ile donatılmış Alüminyum Damper K.SKA’yı da kapsayan geniş ürün yelpazesini bauma 2019’da sergileyecek. Tırsan, ayrıca fuarda iki yeni tanıtım aracını da inşaat ve ağır nakliye endüstrilerine tanıtacak.

Tırsan, 100 mm ile en düşük yerden yüksekliğe ve 300 mm platform yüksekliğine sahip düşük havuzlu Low-Bed K.SLL 3’den, Treyler İnovasyon 2017 ödüllü emniyetli Bitüm Tankeri K.STS ve ağır taşımacılık sınıfındaki en hafif ürün olan sabit platform K.SPS aracına kadar inşaat sektörüne uygun Avrupa’nın en geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine çözüm ortağı oluyor.

Kassbohrer-K.SSL-35
Kässbohrer Yatay Silobas K.SSL 35

Tırsan’dan bauma 2019’a özel mikrosite

Tırsan, bauma 2019 fuarı öncesi bauma.kaessbohrer.com mikrositesini İngilizce ve Almanca dillerinde hizmete sundu. Ziyaretçiler bu mikrosite üzerinden stantta sergilenecek araçlar hakkında ayrıntılı bilgiye, Tırsan’nın inşaat sektörü için sunduğu geniş ürün yelpazesine ve tanıtım araçları ile ilgili ayıntılı bilgiye ulaşabilecekler. Aynı zamanda bu mikrosite üzerinden toplantı ve randevu talebi de oluşturulabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz