SOLUTRANS 2017’nin resmi açılışı Fransız Ulaştırma Bakanı Elisabeth Borne tarafından gerçekleştirilecek

0
1121
Renault Trucks

21 – 25 Kasım tarihleri arasında Fransa’nın Lyon kentinde düzenlenecek olan SOLUTRANS 2017 Fuarı’nın resmi açılışına, Fransız Ulaştırma Bakanı Elisabeth Borne’nun yanı sıra İsveç Altyapı Bakanı Thomas Eneroth, İsveç’in Fransa Büyükelçisi Veronika Wand-Danielson, İsveç’in Lyon Konsolosu Denis Rodarie, Göteburg Belediye Başkanı Ann-Sofie Hermansson ve Fransa Üstyapı Federasyonu ve SOLUTRANS Başkanı Patrik Cholton katılacak.

Devlet yetkililerinin üst seviyede fuara katılımı, devlet yöneticilerinin ticari taşıt sektörüne verdikleri önemin güçlü bir kanıtı. Bu aynı zamanda SOLUTRANS‘ın uluslararası boyuttaki öneminin ve Avrupa’daki karayolu ve kentiçi taşımacılık konularına getirilen yenilikçi çözümlere odaklanan konumunun bir göstergesi.

Açılış töreninin ardından resmi heyet, fuarı ve büyük katılımcıların standlarını ziyaret edecek. SOLUTRANS 2017‘de geleceğin fabrikası, yeni güç sistemleri ve enerji, kent merkezlerinde dağıtım, eğitim ve siber güvenlik gibi konulara ışık tutulacak.

Fuar ziyareti, Bakan‘a sunulacak “Ağır hizmet kamyonları sanayi için doğal gaz” raporu ile son bulacak. Fransa Üstyapı Federasyonu ve Fransız Doğal Gaz Kurumu tarafından hazırlanan bu çalışma ile seçenek yakıtlar ve bağlı altyapı sayesinde taşımacılık sektörünün enerji geçişine yaptığı etkin katkıya dikkat çekilecek.

Fransa Ulaştırma Bakanı Elisabeth Borne

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz