Egelim Lojistik, iki ayda 62 adet MAN çekici ve kamyon satın aldı

0
2295
Renault Trucks

21 yıllık geçmişi ile Türkiye lojistik sektörünün köklü ve güçlü firmalarından Egelim Lojistik, gerçekleştirdiği filo yatırımları kapsamında iki ay içerisinde toplam 62 adet MAN kamyon ve çekici satın aldı. Egelim Lojistik’in satın aldığı araçların 40 adedi MAN TGS 18.420 çekici, iki adedi MAN TGX 18.500 çekici ve 20 adedi ise TGS 41.420 damperli kamyondan oluşuyor.

Egelim Lojistik’in satın aldığı MAN kamyon ve çekicilerin son bölümü, İzmir’deki Egelim Lojistik tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi. Egelim Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Erim’in ev sahipliğinde gerçekleşen teslimat törenine Şensan Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Şen, İzmir Şube Müdürü Ahmet Demir, Satış Temsilcisi Evren Gördüren ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Bölge Satış Koordinatörü Ataç Şeran katıldı.

Egelim Lojistik’in 1996 yılında bir araçla başlayan kurumsal hikayesinde bugün 8 bin m²’ye yayılmış araç parkına ve idari merkeze, 50 bin m²’lik kapalı alana sahip antrepoya ve 200 araçlık filoya ulaşıldığını vurgulayan Kemal Erim, “Egelim Lojistik, bugün birçok alanda anahtar teslim lojistik çözümler sunuyor. Biz taahhütlerimizi, bayram, tatil demeden, yağmur kar demeden her koşulda eksiksiz yerine getiren bir firmayız. Bu nedenle filomuzu güçlendirirken de tercihimiz MAN oldu. MAN; kaliteli, ileri teknolojili, düşük yakıt sarfiyatına ve işletme giderlerine sahip, konforlu, dayanıklı ve yüksek performanslı bir kamyon. Bunlar herkesçe bilinen özellikler; ancak MAN saydığım tüm bu özellikleri her koşulda sunuyor. Hava şartları, yol durumu ne olursa olsun; ister buzda, ister çamurda, ister dik yokuşta, isterse de şantiye ortamında, MAN her koşulda başta yüksek performans ve dayanıklılığı olmak üzere tüm özelliklerini ortaya koyan, hizmetinize sunan bir marka. Şartlar ne olursa olsun, bizim gibi net ve eksiksiz bir sonuç sunuyor. Dolayısıyla 62 araçlık bu yatırımımızda da tercihimiz MAN oldu.” şeklinde konuştu.

MAN’ın üstün nitelikleri ile sektörde her açıdan fark yarattığını vurgulayan Ataç Şeran da “MAN, araçları ile sadece üretim aşamasında değil, satış ve satış sonrası hizmetler aşamasında, hatta TopUsed ile ikinci el değerinde bile müşterisini düşünen, ona avantajlar sağlayan bir marka. Bu doğrultuda yaşam boyu iş ortaklarımız olan müşterilerimiz ile uzun soluklu ve gittikçe güçlenen işbirliklerimiz bulunuyor. Köklü bir işbirliğimiz bulunan Egelim Lojistik ile gelecekte de güzel projelere imza atacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Egelim Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Erim’in ev sahipliğinde gerçekleşen teslimat törenine Şensan Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Şen, İzmir Şube Müdürü Ahmet Demir, Satış Temsilcisi Evren Gördüren ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Bölge Satış Koordinatörü Ataç Şeran katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz