IVECO, yenilenen teklifiyle Solutrans’ta geleceğe odaklandı

0
263
iveco-solutrans-02
IVECO, 16 - 20 Kasım 2021 tarihleri arasında Lyon Eurexpo'da düzenlenen Solutrans'ta en son yeniliklerini tanıttı.

IVECO‘nun 2021’de piyasaya sürdüğü birçok yenilik, Solutrans fuarında ilk kez kamuoyuna tanıtıldı. Ürün serilerinin yenilenmesi ve artan bağlanabilirlik derecesi ile marka için yenilikler açısından zengin bir yıl oldu. Markanın her bir görev için sunduğu en son yenilikleri içeren kapsamlı teklifi, birinci sınıf Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) ve üretkenlik sunuyor.

IVECO, bu yeni taşımacılık çözümleriyle birçok sektörde önderliği ele geçirdi ve gözünü geleceğe dikti.

IVECO, 16 – 20 Kasım 2021 tarihleri arasında Lyon Eurexpo’da düzenlenen Solutrans‘ta en son yeniliklerini tanıttı. Standı ziyaret edenler, markanın yıl içinde piyasaya sürdüğü tüm ürünleri ilk kez gördüler. Göreve göre düzenlenen stand, IVECO‘nun kentiçi, uzun mesafe ve arazi seçeneklerinin genişliğini vurgulayarak, güçlü bir şekilde doğal gaza odaklandı.

Fuarda ilk kez görücüye çıkan yeni Daily, yeni hafızalı süngerli koltuklar ve sürekli olarak görevin gerekliliklerine uyum sağlayan, yüksek esneklik sunan ve aracın sürücüsünü ve yükünü koruyan Air-Pro akıllı havalı süspansiyonla daha da fazla konfor sunuyor. IVECO Daily; dizel, biyodizel (XTL ve HVO) ve CNG/Bio-CNG sürümleriyle elde edilebiliyor.

IVECO‘nun kentsel görevler için sunduğu Daily’yi tamamlayan Eurocargo; dizel, biyodizel (XTL ve HVO) ve CNG/Bio-CNG sürümleriyle elde edilebiliyor. Ekolojik, güvenli, konforlu, verimli ve çevik olan Eurocargo, kentsel çevreye ve kent sakinlerine saygı duyuyor.

IVECO S-Way, gelişmiş işlevleri ve yakıt verimliliği şampiyonu 490 bg 13 litrelik motoru içeren yeni motor serisi ile müşterinin Toplam Sahip Olma Maliyeti’ni (TCO) optimize ederek enerji verimliliğini ve üretkenliği bir sonraki seviyeye taşıyor. IVECO S-Way, yeni tasarımı ve yüksek konforuyla yola gururla çıkan nakliye operatörlerinin ve sürücülerin kalbini kazandı. IVECO S-Way; dizel, biyodizel (XTL ve HVO), CNG/Bio-CNG ve LNG sürümleriyle elde edilebiliyor.

IVECO X-Way, IVECO Way serisinde bu yıl tanıtılan tüm yeniliklerden yararlanıyor. IVECO’nun en iyi yol teknolojileri ile efsanevi arazi performansının mükemmel kombinasyonunu, arazide son km hareketliliği için sunarak, son derece düşük bir Toplam Sahip Olma Maliyeti’ni (TCO) garanti ediyor. Yüksek taşıma kapasitesi ile segmentinde en verimli araçlardan biri konumunda.

En zorlu görevler için tasarlanan sağlam bir araç olan yeni IVECO T-Way, markanın off-road teklifindeki IVECO X-Way’i tamamlıyor. Yeni IVECO T-WAY, şantiye hareketliliği için özel olarak geliştirilmiş işlevlere sahip yeni HI-TRONIX otomatik şanzıman ile donatılıyor. Yeni arka disk frenler, tandem akslar ile yoğun kullanım için arka süspansiyon, düşürülmüş boş ağırlık ve HI-TRACTION sistemi gibi çeşitli işlevlerin yanı sıra yüksek düzeyde bağlantılı dijital hizmetler ve yüksek konforlu bir kabin, yüksek verimlilik ve maliyet etkinliği sunuyor. IVECO T-Way, dizel ve biyodizel (XTL ve HVO) sürümleriyle elde edilebiliyor.

IVECO, Solutrans‘ta, şimdiye kadar yapılmış en ikonik ve yenilikçi kamyonlardan biri olan, tarih yazan ve artık geleceğe damgasını vurmaya hazırlanan efsanevi TurboStar‘a da saygısını gösterdi. Marka, yakında piyasaya çıkacak olan IVECO S-WAY TurboStar Special Edition‘ın ön gösterimini yaptı.

IVECO ayrıca, sürücünün Amazon Alexa sesli komutları aracılığıyla araçla ve sürücü topluluğuyla etkileşim kurmasını sağlayan öncü sesli sürücü refakatçisi IVECO Driver Pal‘ı da sergiledi. IVECO Driver Pal ile marka, araç bağlanabilirliğinde önderliği alıyor.

iveco-solutrans-01
Göreve göre düzenlenen stand, IVECO’nun kentiçi, uzun mesafe ve arazi seçeneklerinin genişliğini vurgulayarak, güçlü bir şekilde doğal gaza odaklandı.

IVECO standında ziyaretçiler şunları da keşfettiler: 

– markanın Seçenek Enerjiler stratejisi

– IVECO’nun Fransız bayi ağının kapsamı, 

IVECO ON, markanın bağlantı özellikli entegre hizmetler ve taşımacılık çözümleri yelpazesi, 

OK TRUCKS, sertifikalı ikinci el IVECO araç markası, 

IVECO CAPITAL, müşterileri yatırımlarıyla desteklemek için finansal hizmetler, 

– Ve IVECO ve üstyapıcılar arasındaki ortaklıkları güçlendirmek için Premium Ortak programı 

Standda sergilenen araçlar: 

– Kentiçi görevler

IVECO Daily 35S14NA8 V/P (Air-Pro) 12 m3 van 

IVECO Eurocargo ML120EL21/P CNG Labbé kapalı kasa 

– Uzun yol görevleri

IVECO S-WAY AS440S49T/FP + aksesuvarları 

IVECO S-WAY “Turbostar” 

– Arazi görevleri

IVECO Daily 35S16H/P (Air-Pro) damperli kamyon 

IVECO T-WAY AD410T45 

IVECO X-WAY AS440X46T/P CNG ON+ 

Dinamik tanıtım için dış alanda bulunan araçlar: 

– IVECO Daily 35S16A8 12 m3 van 

– IVECO S-Way LNG 460 bg çekici AS440S46T/FP 2LNG Motor PTO + Carrier Ecodrive (frigorifik yarı treyler için dizel içermeyen çözümlü çekici) 

– IVECO S-Way CNG 400 bg kamyon 8×2 CNG mikser 

– IVECO S-Way CNG 400 bg kamyon 6×2 Supra CNG soğutma 

– IVECO S-Way dizel 490 bg çekici IVECO Driver Pal ile

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here