Sesli Turizm filosunu Sprinter ile güçlendirdi

0
712
Mercedes-Benz-Turk-Sesli-Turizm-Sprinter-Teslimati-(4)
Has Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Reşat Kara, Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar 2. El Satış Müdürü Faruk Özer, Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak, Has Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Latif Karaali, Sesli Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Metin Sesli, Sesli Turizm Genel Müdürü Hakan Gedik, Sesli Turizm Genel Müdür Yardımcısı Emirhan Şahinoğlu, Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo Satış Koordinatörü Semih Demir ve Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar 2. El Satış Yönetmeni Cihangir Eradagör (soldan sağa)

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar, yılın en yüksek adetli okul servis araç teslimatını gerçekleştirdi. İstanbul merkezli ve faaliyetli olmanın yanı sıra, Adana, Ankara, Antalya, Bursa ve İzmir bölgesinde öğrenci ve personel taşımacılığı alanlarında hizmet veren Sesli Turizm, tercihini bir kez daha Mercedes-Benz Sprinter araçlardan yana kullandı. Sesli Turizm, ocak ayında Ofses Turizm olarak gerçekleştirmiş olduğu 20 adetlik Sprinter teslimatının ardından Mercedes-Benz Türk yetkili bayisi Has Otomotiv tarafından gerçekleşen yeni satışla birlikte filosunu 2019 model 16+1 Mercedes-Benz Sprinter araçlar ile güçlendirdi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayisi Has Otomotiv’in Hadımköy tesislerinde gerçekleşen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak, Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar İkinci El Satış Müdürü Faruk Özer, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayisi Has Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Latif Karaali, Has Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Reşat Kara, Has Otomotiv Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Osman Çoban, Has Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Onur Güldik, Sesli Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Metin Sesli, Sesli Turizm Yönetim Kurulu Üyeleri Yasemin Sesli, Sesli Turizm Genel Müdürü Hakan Gedik ve Sesli Turizm Genel Müdür Yardımcısı Emirhan Şahinoğlu katıldı.

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak, “2019 yılının ilk günlerinde hafif ticari araç teslimatlarımıza hız kesmeden devam etmiştik. Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar olarak, yılın en yüksek adetli Okul Servis araç teslimatını gerçekleştirmiş olduğumuz için çok gururluyuz. Sesli Turizm oldukça önemli bir iş ortağımız. Yeni araç alımında bir kez daha Mercedes-Benz’i tercih ettikleri için çok mutluyuz, satın aldıkları okul servislerinin hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Sesli Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Metin Sesli,Ofses Turizm olarak geçtiğimiz ocak ayında 20 adetlik Sprinter teslimatında bahsetmiş olduğumuz üzere, araç parkımızı daha da genişletmek istiyoruz. Araç tercihimizi Mercedes-Benz’ten yana kullanmaya devam ediyoruz. Bugünkü 61 adetlik Mercedes-Benz Sprinter teslimatımızın yıllardır süre gelen işbirliğimize olan inancımızın önemli göstergelerinden biri olduğuna inanıyoruz. Mercedes-Benz Türk’e, bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk yetkili bayisi Has Otomotiv’e ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e sağlamış oldukları destek ve kredi imkânları için teşekkürlerimizi iletiyoruz.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here