MAN Truck & Bus otobüs bölümü tam gaz gidiyor

0
431
P_Bus_EOT_MAN_Lions_City
Çok satan MAN Lion’s City'nin yeni nesliyle kentlere tamamen yeni tipte bir kentiçi otobüsü sunuluyor. Lion’s City, yeni MAN otobüs tasarımıyla açık bir şekilde verimliliğe, konfora ve ergonomiye odaklanıyor.

MAN Truck & Bus, 2018’de kentiçi ve seyahat otobüsü işinde çok başarılı bir yılı kutladı. Son iş yılında toplamda 8 bin 310 adetle şimdiye kadarki en yüksek sipariş adedini elde etti. Satışlar da son derece yüksekti. Şirket, 7 bin 204 adetle tarihindeki en yüksek ikinci ve 2008 finansal krizinden sonraki en yüksek satış adedine ulaştı.

Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Göran Nyberg, şu açıklamayı yaptı: “Son birkaç yılda otobüs işini sorunlu bir çocuktan son derece başarılı bir iş alanına başarıyla geliştirdik. 2018’de Avrupa’da pazar payımızı 14.5’e çıkardık. Müşterilerimiz yüksek güvenilirliğimizi ve güvenliğimizi, çarpıcı tasarımımızı, yenilikçi teknolojimizi, yüksek konforumuzu ve satış ve servisteki kapsamlı müşteri odaklı yaklaşımımızı takdir ediyorlar.

Otobüs Ürün & Satış Başkanı ve Otobüs İş Alanı Sözcüsü Rudi Kuchta, şunları ekledi: “NEOPLAN Tourliner ve MAN Lion’s Coach ile seyahat otobüsü alanında en üst iki modele sahibiz ve yeni kentiçi otobüs neslimiz MAN Lion’s City’yi başarılı bir şekilde pazara sunma süreci içindeyiz.  Ekonomi anlamında bir numara ve rakiplerinden farklı olarak 2020 yılında sunulacak yeni tamemen elektrikli tahrik için önceden donanımlı.

MAN Truck & Bus, MAN ve NEOPLAN otobüs markalarıyla Avrupa’nın önde gelen kentiçi ve seyahat otobüsü üreticilerinden biri. FC Bayern Munich, Borussia Dortmund ya da PSG Paris gibi birçok önemli Avrupalı futbol kulübü takım otobüsü olarak Munih merkezli ticari taşıt üreticisinin otobüslerini kullanıyor. Bu yıldan itibaren Alman futbol milli takımı ilk kez MAN takım otobüslerini kullanmaya başladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here