RH Turizm, Neoplan Tourliner otobüsleri tercih etti

0
3947
Renault Trucks


Otobüs sektörünün en yeni oyuncusu RH, sekiz adet Neoplan Tourliner satın alarak iddialı bir başlangıç yaptı. Teslimat töreninde konuşan RH Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Hamurcu, “Yolcularımızın memnuniyetini en üst seviyeye taşıyacak geniş koltuklara ve konfora sahip son teknoloji ürünü yeni Neoplan Tourliner otobüslerle yolcularımıza ayrıcalıkla hizmet sunmanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.” dedi.

Kayseri‘de yeni kurulan otobüs sektörünün yeni oyuncusu RH Turizm, sekiz adet 2+1 VIP koltuklu 38+1 oturma düzenine sahip Neoplan Tourliner otobüs alarak sektöre “Merhaba” dedi.

 RH Turizm’in yeni otobüsleri Kayseri Otogarı’nda düzenlenen törenle teslim edildi. Teslimat törenine RH Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Hamurcu, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer, Rahmi Hamurcu’nun oğlu Süleyman Hamurcu, MAPAR Otomotiv Bursa Genel Müdürü Tanju Nayır ve İzmir Genel Müdürü Caner Perk ile RH Turizm firma yetkilileri, bireysel otobüs sahipleri ve otogar camiasından davetliler katıldı.

RH Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Hamurcu, teslimat töreninde yaptığı konuşmada “Her açıdan böylesine gelişmiş otobüsleri,   RH markası ile Türkiye karayollarına çıkarmak, başta Kayserililer’in ve tüm yolcularımızın hizmetine sunmak bizim için gurur ve onur kaynağı.” dedi.

Hizmetin daha iyisini, daha kalitelisini ve en üst seviyede konforlu yolculuğu sunmaya kararlı olduklarını vurgulayan Rahmi Hamurcu, “İlk ayakta 2+1 düzende, son teknoloji ve yakıt ekonomisi yüksek, yolcularımızın memnuniyetini sağlayacak geniş koltuklara ve konfora sahip sekiz adet 2017 model yeni Neoplan Tourliner satın aldık. Günümüzün, hatta geleceğin taleplerini karşılayacağımızdan ve tüm yolcularımızı mutlu edeceğimizden hiç kuşku duymuyorum.” şeklinde konuştu.

Neoplan Tourlıner, 2017’de piyasaya sürülen tek yeni model seyahat otobüsü

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Kayseri’nin yeni firması RH’nin gelecekte çok büyük başarılara imza atacağına inanıyorum. Neoplan tercihi için kendilerine teşekkür ediyorum. Sektörde köklü deneyimi olan ve uzun yıllar Kayseri’de en üst sınıf Neoplan Starliner seyahat otobüsleri ile hizmet veren Hamurcu Ailesi geleneğini devam ettiriyor. Bugün kurulmuş olan yeni firmamız RH Turizm de 2017 model Neoplan 2+1 Tourliner VIP otobüsler ile yola çıkıyor. Unutmayalım ki, bu sene piyasaya sürülen tek yeni model seyahat otobüsü Neoplan Tourliner’dır. Yeni Tourliner’da birçok ileri teknoloji, birbiriyle uyumlu. Yeni Tourliner, hem yolcular hem kaptanlar hem de işletmeler için en ideal avantajları bir arada sunuyor. Standart sunulan MAN TipMatic otomatikleştirilmiş 12 ileri Easy-Start şanzımanı ile çevreci Euro 6C motoru, yeni Tourliner’da yüzde 10 yakıt tasarrufu sağlıyor. Yine aracın standartları arasında yer alan EfficientCruise ve EfficientRoll sistemleri de hem sürüş konforu ve yakıt tasarrufu sağlıyor hem de motor ömrünü uzatıyor. Yeni Tourliner’da kaptanlar da düşünüldü. Hem sürücü bölümünde hem de dinlenme alanlarında geliştirmeler yapıldı. Bu işbirliğinin firmaya ve tüm Kayseri yolcularına hayırlı olmasını diliyorum, güzel yolculuklar temenni ediyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz