Yeni NEOPLAN Tourliner filolarda yerini almaya başladı

0
2322
NEOPLAN___Yeni_Aksaray_Seyahat__1_

Türkiye seyahat otobüsü sektöründe standartları değiştiren NEOPLAN yeni Tourliner, Yeni Aksaray Seyahat’in tercihi oldu. Yeni Aksaray Seyahat, teslim aldığı üç adet 13 metre 2+1 VIP yeni Tourliner ile filosundaki NEOPLAN sayısını 13 adede çıkardı.

2018 yılında görücüye çıkan NEOPLAN yeni Tourliner 13 metrelik sürümü ile sınıfında estetik, konfor, teknoloji ve ekonomi alanlardaki nitelikleriyle otobüs sektörünün önde gelen temsilcilerinden talep görmeye devam ediyor. Uzun yıllardır Aksaray halkına NEOPLAN Starliner ve Cityliner otobüsleri ile hizmet veren Yeni Aksaray Seyahat, 2018 yılı yeni yatırımlarını da NEOPLAN yeni Tourliner ile yapmaya karar verdi. Son yıllarda özmal olarak sadece NEOPLAN otobüslerini tercih eden firma, altı adetlik yeni siparişinin ilk üç adedini 11 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen bir törenle teslim aldı. MAN’ın Ankara Akyurt tesislerinde düzenlenen teslimat töreninde, firma sahipleri Nurettin Yumuşak, Cavit Çıtak, İbrahim Yumuşak ve Serhat Yumuşak, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Otobüs Bölge Koordinatörü Can Gürsel ve MAPAR Bölge Koordinatörü Özgür Sarnıç hazır bulundu.

Yeni Aksaray Seyahat özmal filosunun
çoğunluğu NEOPLAN

NEOPLAN yeni Tourliner’ın tasarım, teknoloji, tasarruf ve işletme giderleri, konfor ve güvenlik tercihlerinde yıllardır vazgeçemedikleri NEOPLAN markasının gerçek bir üyesi olduğunu belirten Yeni Aksaray Seyahat firma sahibi Nurettin Yumuşak, “Kaliteli hizmet vermeye, en üst seviyede konforlu yolculuk sunmaya gayret ediyoruz. Hedefimiz hep daha iyisi, daha kalitelisi, daha konforlusu. Yeni Tourliner, tüm bu alanlarda olduğu gibi sağladığı ekonomiklikle de kendine sektör standartlarının çok üstünde zirve yarattı. Bu doğrultuda filomuzu teknoloji harikası NEOPLAN Tourliner ile güçlendirdiğimiz için de ayrı bir mutluluk ve onur yaşıyoruz.” şeklinde konuştu.

Teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Yeni Aksaray Seyahat firma yetkilisi İbrahim Yumuşak ise “Yıllardır NEOPLAN kalitesi ile yolcularımıza hizmet veriyoruz. Yolcularımızda yarattığımız konfor kalitesinden ödün vermemek adına bizlerin ve yolcularımızın tüm taleplerini karşılayan 2+1 oturma düzenine sahip 41 koltuklu son teknoloji ürünü ve yakıt ekonomisi yüksek, yolcularımızın memnuniyetini sağlayacak geniş koltuklara ve konfora sahip 2018 model üç adet NEOPLAN yeni Tourliner’ı filomuza kattık. Bu yıl içinde üç adet daha NEOPLAN alarak, toplam yatırımımızı altı otobüse ulaştıracağız.” dedi.

“NEOPLAN ile seyahat ayrıcalıktır “

NEOPLAN‘ın yeni Tourliner ile seyahat sektöründe geleceği bugüne taşıdığını belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ise “Yeni Tourliner’da birçok ileri teknoloji, birbiriyle uyumlu ve koordinasyon içinde mükemmel bir performans ortaya koyuyor. Çok daha iyi bir performansı, çok daha az yayımla ve çok daha düşük bir yakıt tüketimi ile sunuyor. Yeni Aksaray Seyahat ile işbirliğimiz uzun yıllara dayanıyor. Bu sürede gerek yolcular gerekse müşterilerimiz NEOPLAN’ın yüksek konforu ve ekonomisinden öyle memnun kaldılar ki, 2018 yılı yatırımlarında da en yeni 13 metre NEOPLAN Tourliner otobüsler ile filolarını güçlendirdiler. Bugün burada firma yönetiminin 1’inci ve 2’inci nesli bir arada. Kendilerine bu yeni yatırımlarının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” diyerek, daha nice yatırımlarda birlikte olma dileklerini belirtti.

Yeni NEOPLAN Tourliner, iki aks 13 metrede, 2+1 VIP oturma düzenli 41 yolcu sığasının yanı sıra standart sunulan MAN TipMatic, otomatikleştirilmiş 12 ileri Easy-Start şanzımanı ile Euro 6C motoru, EfficientCruise ve EfficientRoll sistemleri ile hem sürüş konforu hem yakıt tasarrufu sağlıyor hem de motor ömrünü uzatıyor. Tüm bu standart teknik özellikler ile yeni Tourliner’da yüzde 10 yakıt iyileştirmesi sağlanıyor. Yeni Tourliner’da hem kokpitte hem de dinlenme alanlarında geliştirmeler yapılarak kaptanlar da düşünüldü. NEOPLAN yeni Tourliner, hem yolcular hem kaptanlar hem de işletmeler için en ideal avantajları bir arada sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz