LKS Grup, 20 adet Tourismo 16 2+1 ile filosunu güçlendirdi

0
882
LKS-Grup-Mercedes-BenzTourismo
LKS Grup, teslim aldığı 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ile filosunun gücünü önemli oranda artırdı.

1992 yılından itibaren turizm ve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren LKS Grup, yerli ve yabancı grupların yurt içi ve yurt dışı taşıma ve transfer alanında faaliyet gösteriyor. Lüks Karadeniz ve LKS Turizm ile şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firma, aynı zamanda Pamukkale Turizm’in bireyselciliğini de yürütüyor. Büyüme stratejisinin bir parçası olarak araç parkına yaptığı yatırımları sürdüren LKS Grup, son olarak 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ile filosunun gücünü önemli oranda artırdı.

4 adet aracın BusStore tarafından takasa alındığı ve Mercedes-Benz Türk bayisi Koluman Motorlu Araçlar tarafından satış işlemleri yapılan otobüslerin teslimatı için 23 Aralık 2022 tarihinde bir tören düzenlendi. Mercedes-Benz Türk Ankara Koluman bayisinde gerçekleştirilen törende araçlar; Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış ve Pazarlama Direktörü Osman Nuri Aksoy, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Koluman Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ticari Araçlar Satış Direktörü Ali Saltık, Koluman Otobüs Satış Koordinatörü Fevzi Kaplan ve Koluman Ankara Otobüs Satış Müdürü Hakan Öztekin tarafından LKS Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah İslam, LKS Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih İslam, LKS Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Hakan İslam, Lüks Karadeniz Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem İslam ve Lüks Karadeniz Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa İslam’a teslim edildi.

LKS Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih İslam, teslimat töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Şehirlerarası yolcu taşımacılığı ve turizm alanında faaliyet gösteren LKS Grup olarak, sektöründe dünya devi olan Mercedes-Benz otobüslerine uzun yıllardır yatırım yapıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesinin en temel belirleyicilerinden olan otobüslerimize yatırım yaparken ince eleyip sık dokuyor; kaliteyi ve güveni diğer her türlü etkenin önünde tutuyoruz. Nitekim filosunun önemli bir kısmı Mercedes-Benz marka araçlardan oluşan bir şirket olarak, yıldızlı araçların sahip olduğu konfor, güvenlik ve ekonomik avantajlar bizim için Mercedes-Benz ile süregelen uzun süreli partnerliğimizdeki en önemli etkenler. Mercedes-Benz marka otobüslere yaptığımız yatırımlarımızın firmamıza yansımaları hep pozitif yönde oldu. Önceki yıllarda teslim aldığımız otobüslerden duyduğumuz üst düzey memnuniyetin yanı sıra yüksek 2. el değeri ve düşük yakıt tüketimi yeni araç yatırımımızda tercihimizi Mercedes-Benz’den yana kullanmamızı sağladı. Bugün teslim aldığımız 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ile ortaklığımızın önümüzdeki süreçte de verimli bir şekilde devam edeceğine inanıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz