Baltacı Turizm’e MAN TGE

0
44
MAN___Baltac___Nakliyat_Teslimat__1_
Baltacı Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, filosunu 5 adet 19+1 MAN TGE ile güçlendirdi.

1997 yılında Cemal Baltacı tarafından Ankara’da kurulan ve sunduğu kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla kısa sürede personel ve öğrenci taşımacılığının önder firmalarından biri haline gelen Baltacı Turizm Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, filosunu 5 adet 19+1 MAN TGE ile güçlendirdi.

Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Baltacı Turizm yetkilisi Denizcan Baltacı ile MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş HTA Satış Bölge Satış Koordinatörü Gökhan Bakubala katıldı

Törende sembolik MAN anahtarını alan Denizcan Baltacı, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışları sayesinde kısa Türkiye’deki büyük kurum ve kuruluşların tercih edilen firması haline geldiklerini belirterek, “Firma olarak, kısa sürede çok yol kat ettik. Bugün öğrenci ve personel taşımacılığının yanında aynı zamanda turizm taşımacılığı, uzun dönem filo kiralama, VIP araç kiralama ve transfer hizmetleri de veriyoruz. Bizi, sektörün lider firmaları arasına sokan müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesidir. Kaliteli hizmet için de en iyilerle çalışmak gerekir. MAN TGE’leri tercih etmemizin altında da bu yatıyor. 2021 yılındaki araç yatırımlarımızda da yine MAN TGE olacaktır.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here