Volkan Group, MAN TGX’i tercih etti

0
694
Volkan Group
Volkan Group, büyüme hedefleri doğrultusunda yeni araç yatırımında MAN çekicileri tercih etti.
Renault Trucks

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., yaz dönemi teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. MAN ile filosunu güçlendiren son firma Volkan Group oldu.

1966 yılında kurulan ve kısa sürede başarısıyla ulusal ve uluslararası pazarda kendinden söz ettiren Volkan Group, yeni araç yatırımında güvenilir çözüm ortağı olarak gördüğüm ödüllü MAN çekicilerini tercih etti. Halihazırda yurt içinde ve yurt dışında; petrol, lojistik, gıda, madencilik ve medikal sektörlerinde başarıyla faaliyetlerini sürdüren firma; yeni araç alımları kapsamında filosunu 21 adet ‘2021 Yılın Kamyonu’ ödülü sahibi MAN TGX çekici ile güçlendirdi.

Firmanın Gaziantep’teki tesislerinde düzenlenen teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, Bölge Satış Koordinatörü Ali Tuğrul Aykın ile Volkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Çeker ile çalışanları katıldı. Serkan Sara, Bilal Çeker’e MAN’ın sembolik anahtarını ve teslimat anısına bir plaket takdim etti.

Bizi daha ileriye taşıyacak güvenilir çözüm ortakları ile çalışıyoruz

Teslimat töreninde konuşan Volkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Çeker, MAN ile çalışmaktan memnun olduklarını belirterek, şunları söyledi: “Volkan Group olarak, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin ilk tercihi olma hedefiyle çıktığımız yolda, bugün Türkiye merkezli uluslararası petrol satışı ve nakliyesi yapan şirket konumunda bulunuyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda daima yenilikçi ve yaratıcı ekip çalışması ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaya çalışıyoruz. Hedeflerimize yürürken de bizi daha ileriye taşıyacak, bize güç katacak güvenilir çözüm ortakları ile çalışmaya gayret ediyoruz. MAN markası da ağır ticari araç sektöründe başarısıyla fark yaratmış küresel bir marka. Dolayısıyla hem araç hem de hizmet kalitesine güveniyoruz. O yüzden de araç yatırımımızda MAN’ın ödüllü çekicilerini tercih ettik.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz