CNH Industrial, İtfaiye İş Birimi’ndeki yönetim değişikliklerini duyurdu

0
84
magirus-cng-fire-engine-02
1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Thomas Hilse, İtfaiye İş Birimi'nin sorumluluğunu üstlenecek ve Magirus'un CEO'su olacak.

CNH Industrial N.V., Magirus markası altında yeniden gruplanan küresel İtfaiye İş Birimi’nin önderliğindeki değişiklikleri duyurdu.

1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Thomas Hilse, İtfaiye İş Birimi’nin sorumluluğunu üstlenecek ve Magirus’un CEO’su olacak. Thomas Hilse, Magirus’te 5 yıl görev yapan koşan Marc Diening‘in yerini aldı. 1864’te kurulan ve merkezi Almanya Ulm’de bulunan Magirus, 2022’nin başlarında CNH Industrial’dan ayrı operasyonlara başlaması beklenen yeni On-Highway iş biriminin bir parçasını oluşturuyor.

Thomas Hilse; Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Güneydoğu Asya’da farklı markalarla kamyon, otobüs ve ticari araçlar sektöründe yaklaşık 25 yıllık deneyime sahip. 2019 sonlarında IVECO Marka Başkanı olarak atanmasından bu yana CNH Industrial bünyesinde çalışıyor.

Yeni On-Highway iş biriminin CEO’su olarak atanan Gerrit Marx, yeni görevlendirmeyle ilgili şunları söyledi: “Thomas’ı bu yeni atamadan dolayı tebrik ediyor ve IVECO markasıyla yaptığı çalışmalardan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Onun yönetimiyle Magirus ve çalışanlarının gelişmeye ve artan küresel pazar payı kazanmaya devam edeceğinden eminim. Ayrıca Magirus’a katkılarından dolayı Marc Diening’e teşekkür eder, kendisine gelecekteki çalışmalarında başarılar dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here