Renault Trucks T High’ın tanıtımı Mersin ile devam etti

0
1482

Renault Trucks, Mersin merkezli lojistik firmaları ile bir araya geldi. Renault Trucks T High çekicilerin sergilendiği organizasyonda Mersin’in Türkiye uluslararası ve yurtiçi taşımacılık sektöründeki önemi de masaya yatırıldı.

Türkiye lojistik sektörünün önemli üslerinden olan Mersin’de uzun yol ve yurtiçi nakliye firmaları, Renault Trucks’ın ev sahipliğinde buluştu. Organizasyonda Renault Trucks’ın uzun yol T serisi çekicileri büyük ilgi görürken, bölgenin lojistik sektöründeki rolü ve gelişimi üzerine de görüşler paylaşıldı.

400’e yakın sektör temsilcisinin katıldığı etkinlikte başta Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Sébastien Delépine, Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Serkan Karataban olmak üzere Renault Trucks yönetim ekibi ile Mersin yetkili bayi İmam Kayalıoğulları Otomotiv’in Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Mazıcıoğlu ve Genel Müdürü Feridun Kısa ev sahipliği yaptı.

Mersin’de 1999 yılından bu yana etkin olarak satış ve satış sonrası hizmetler sunduklarını kaydeden Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Sébastien Delépine, “Mersinli lojistik firmalarının çözüm ortağı olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Son zamanlarda uluslararası lojistik alanında bu bölgede dönemsel bazı zorluklar yaşansa da Mersin’in Türkiye’deki lojistik sektöründe önemi çok büyük. Bu nedenle hem Mersin’in önde gelen firmalarına sunduğumuz çözümleri aktarabilmek hem de Renault Trucks T High çekicilerimizin avantajlarını paylaşabilmek üzere bir araya geldik.” dedi.

Mersin’deki T High tanıtım etkinliğine 400’e yakın sektör temsilcisi katıldı.

Renault Trucks T High serisi çekicilerin büyük ilgi gördüğü organizasyonda Sébastien Delépine araçlar ile ilgili şu bilgiyi verdi: “Renault Trucks T serisi, teknolojisi sınıfında çok güçlü bir çekici. Lojistik alanında hizmet veren firmaların en büyük işletim giderlerinden olan yakıt tüketimi, Renault Trucks T serisi çekiciler ile mümkün olan en düşük noktaya taşınıyor. Bu özel çekicilerin şasi ve güç aktarma organlarında yapılan yenilikler sayesinde yakıt tüketimi azaltıldı ve taşıma sığası artırıldı. Öte yandan Renault Trucks T520 yüksek kabin çekiciler, sundukları konfor sayesinde şoförlerin uzun yol sürüş performansına katkı sağlarken, sürüş dışında kaliteli dinlenme olanağı da sunarak çalışma zamanındaki performans ve güvenliği artırıyor.

Mersin’deki organizasyon sayesinde lojistik firmaları ile bir araya gelerek müşterilerinin görüşlerini de aldıklarınının altını çizen Sébastien Delépine, “Mersin’de düzenlediğimiz organizasyon sayesinde müşterilerimizin beklentilerini kendilerinden dinleme şansını bulduk. Ayrıca Renault Trucks T serisi çekicileri kullanan ve inceleyen lojistik firmalarından aldığımız olumlu geri bildirimler bizlere yol gösterdi.” şeklinde konuştu.

Renault Trucks, Mersin’de Renault Trucks T High çekicilerin sergilendiği etkinlikte Mersin merkezli lojistik firmaları ile bir araya geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz