Michelin, Avrupa Sürdürülebilirlik Ödülü’ne layık görüldü

1
1168

Michelin’in doğa dostu performansıyla fark yaratan ağır vasıta lastiği MICHELIN X MULTI ENERGY, Avrupa’nın ulaşım alanındaki en prestijli ödüllerinden Avrupa Ulaşım Ödülleri’nin “Sürdürülebilirlik” alanında kazananı oldu.

Sürdürülebilir hareketlilik, güvenlik, çevre konularında yenilikçi çalışmalarıyla dünya lastik sektörünün önderlerinden olan Michelin, Avrupa çapında ulaşım alanındaki en prestijli ödüllerden Avrupa Ulaşım Ödülleri’nde “Sürdürülebilirlik” ödülüne layık görüldü.

Michelin 3‘üncü kez en sürdürülebilir lastik seçildi

Michelin, her iki yılda bir düzenlenen ve bu yıl 16 kategoride dağıtılan 4’üncü Avrupa Ulaşım Ödülleri’nde üçüncü kez doğa dostu lastikleri sayesinde ‘Lastik ve Lastik Hizmetleri’ kategorisinde ödül almayı başardı. Ağır vasıta lastikleri sınıfında enerji verimliliğiyle azami performans sağlayan MICHELIN X MULTI ENERGY, karbondioksit yayımını azaltarak verimliliği artıran çevreye duyarlı performansı ile bir kez daha farkını kanıtladı.

MICHELIN X MULTI ENERGY nisanda satışta

MICHELIN X MULTI serisine kıyasla daha düşük yuvarlanma direncine sahip olan MICHELIN X MULTI ENERGY daha fazla yakıt tasarrufu sağlıyor ve yüksek çekiş gücü sunuyor. Yüksek kilometre performansıyla da fark yaratan lastikler 315/70 R 22.5 ebatıyla nisan 2018’de satışa sunulacak.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz