Yamalı İnşaat, zorlu koşullar için Renault Trucks K XTREM’i seçti

0
3377

Yamalı İnşaat, inşaat ve maden sahalarındaki zorlu koşullar için Renault Trucks K XTREM kamyonları tercih etti.

Güçlü bir makine parkına sahip olmak için yatırım yapan Çanakkale merkezli Yamalı İnşaat, Renault Trucks K XTREM kamyonları tercih ederek, filosunu beş adet Renault Trucks K 520 P 8×4 XTREM damperli kamyon ile güçlendirdi.

Yeni araçların teslimat törenine Yamalı İnşaat firma sahibi Rıdvan Akkaya ile ekibi adına Mustafa Yüceer katılırken, Renault Trucks adına Koçaslanlar Otomotiv Genel Müdürü Mesut Süzer ve Satış Sorumlusu İbrahim Çifci hazır bulundu.

Bölgede önemli birçok büyük projede yer alan Yamalı İnşaat; yol yapımı, temel kazısı, maden sahası ürün nakliyesi, dekopaj, inşaat ve altyapı inşaatlarının kazı ve nakliyesi alanlarında pek çok projeyi başarıyla gerçekleştirdi.

Ayrıntılı incelemeler sonucunda Renault Trucks K XTREM’i seçtik

Yatırımlarını artırırken araç parklarını da güçlendirdiklerini kaydeden Yamalı İnşaat firma sahibi Rıdvan Akkaya, araçları almadan önce uzun bir ön araştırma yaptıklarını belirterek, “Araç alım sürecimizde hem pek çok araç üreticisiyle hem de sahada etkin olarak çalışan profesyonellerle görüşerek fikir aldık. Tabi ki sürücülerimizin beklentilerini de dinledik ve avantajlarını öngörerek Renault Trucks K XTREM kamyonları tercih ettik. Otomatik vites özelliğinin yanı sıra daha önce kullandığımız markalara kıyasla sunduğu yüksek motor gücü, daha az yakıt tüketimi, daha fazla tonaj avantajı ve makas kırma konusunda çektiğimiz sıkıntıları en aza indireceğine olan inancımız ile Renault K XTREM kamyonlarımızı teslim aldık. Ayrıntılı incelemelerimiz ve geçmişe dayanan tecrübelerimize güvenerek uzun vadede performans, sağlamlık ve dayanıklılık konusunda Renault Trucks’ın önde olduğunu düşünüyoruz.” dedi.

En zorlu koşullar için Renault Trucks K XTREM

Renault Trucks adına açıklamada bulunan Koçaslanlar Otomotiv Genel Müdürü Mesut Süzer ise “K XTREM kamyonlar, özellikle taşocakları, inşaat sahaları gibi ağır şartlarda çalışan müşterilerimiz için geliştirildi. Renault Trucks K serisi araçlar, zorlu koşullarda faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü donanım ve özelliği bir arada sunuyor. Ağır yük ve çalışma koşulları için tasarlanan bu araçlar, güçlendirilmiş şasisi ile en zorlu durumlarla başa çıkabilen otomatikleştirilmiş Optidriver Xtrem şanzımana sahip. Eminiz Yamalı İnşaat ve sürücüleri hem performans hem de operasyonel kazanımlar anlamında yeni Renault Trucks K XTREM kamyonları ile birçok başarıya imza atacak.” dedi.

Yeni araçların teslimat törenine Yamalı İnşaat firma sahibi Rıdvan Akkaya ile ekibi adına Mustafa Yüceer katılırken, Renault Trucks adına Koçaslanlar Otomotiv Genel Müdürü Mesut Süzer ve Satış Sorumlusu İbrahim Çifci hazır bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz